Bieberovci

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Svetoznámy párik si má údajne prechádzať problémami v manželstve. Ako informuje zahraničný portál In Touch, modelka Hailey Bieber mala údajne požiadať o odlúčenie od slávneho manžela. Pozri, čo práve ona pred časom zdieľala na Instagrame.

Jedným z najsledovanejších párov na svete sa pred piatimi rokmi stali Hailey a Justin Bieberovci, ktorí si práve vtedy pred oltátrom sľúbili večnú lásku. Ich románik však začal už v roku 2015, no po pár mesiacoch sa rozišli. Justin sa počas ich pauzy vrátil k expriateľke Selene Gomez, ale napokon aj tak skončil v náručí Hailey.

Známy párik vraj má problémy v manželstve

Justin Bieber a jeho manželka Hailey si podľa fanúšikov majú už dlhšiu dobu prechádzať manželskou krízou. Ako upozornil zahraničný portál In Touch, dohady nastali po tom, čo otec americkej modelky začiatkom marca na Instagrame požiadal o modlitby za celebritný párik.

Práve po tomto príspevku Stephena Baldwina si však Bieberovci krízou prechádzajú nielen podľa fanúšikov, ale aj podľa zdroja z ich blízkeho okolia. Hailey sa vraj stále spamätáva z dotieravých fanúšikov na sociálnych sieťach, ktorí sa starajú do jej súkromia.

Podľa dostupných informácií mala Hailey dokonca požiadať o „skúšobné odlúčenie“ od svojho známeho manžela. „Hailey má problémy. Potrebuje len čas, aby si veci vyriešila sama,“ prezradil zdroj pre In Touch.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)

Začala Hailey Bieber zvažovať aj rozvod?

Hailey, však nie je pripravená vzdať sa svojho manžela. Nežiada o rozvod. Vie, že Justin je zranený a zmätený, no zároveň sa cíti stratená. Len potrebuje pauzu,“ dodal zdroj.

To, že Hailey naozaj nie je pripravená svojho manžela opustiť, dokázala aj na svojom Instagrame. Práve tam mu totižto nedávno, na jeho okrúhle narodeniny, vyznala lásku. „Slová nikdy nedokázali skutočne opísať krásu toho, kým si. Všetko najlepšie k narodeninám … láska môjho života,“ znel popis.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Hailey Rhode Baldwin Bieber (@haileybieber)

Tak čo myslíš, ustanú Hailey a Justin údajnú krízu a odlúčenie?

Zdroj: In Touch, Instagram/haileybieber

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News