Instagram/carmengeiss_1965

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

To, že rodina Geissenovcov má majetky za milióny eur, všetci veľmi dobre vieme. Ak si sledovala seriál o ich živote, mohla si sa na vlastné oči presvedčiť, že vlastnia množstvo nehnuteľností, áut, jácht a ďalších vecí. Zámožná rodina pre nemecký magazín Bild priznala, že sa momentálne snažia predať chatu vo francúzskych Alpách.

Tento rozprávkový zrub sa objavil aj na webovej stránke realitnej kancelárie Luxury Estate. Určite si pozri fotky, v akom luxuse rodina doteraz bývala. Ak máš peniaze nazvyš a chcela by si bývať na mieste, kde aj Geissenovci, priprav si 2,4 milióna eur.

Chata sa rozprestiera na 320 metroch štvorcových, pričom v nej nájdeš 5 izieb a 5 kúpeľní. Samotní Geissenovci priznali, že chatu predávajú, no chcú za ňu získať minimálne 2 milióny, inak sa jej nevzdajú. To povedali aj realitným maklérom.

Dôvodom predaja nie je to, že by boli na mizine. Keďže ich dcéry Davina a Shania už vyrástli, trávia tam čoraz menej času a neoplatí sa im to vlastniť. Za posledné dva roky tam strávili iba mesiac a je potrebné sa o chatu postarať. Keď túto nehnuteľnosť predajú, plánujú kúpiť ďalšiu.

Vieš si predstaviť bývať v takomto luxuse?

Zdroj: Bild & Luxury Estate

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News