Geissenovci

Geissenovci sú spájaní s luxusným a honosným životom. Ich mladé dcéry si žijú ako v bavlnke a jedna z nich teraz na Instagrame ukázala zábery z narodeninovej oslavy. O niečom takomto sa mnohým z nás iba sníva.

Rodina Geissenovcov má poslednú dobu celkom blízko aj k našej krajine. Luxusná rodina navštívila Slovensko a natočila tu aj svoju šou. Okrem legendárnych rodičov – Carmen a Roberta s nimi prišli aj ich dve mladé dcéry. Shania aj Davina už dávno nie sú malé dievčatka a luxusný život si poriadne užívajú.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Davina Geiss (@davinageiss)

Práve mladšia zo sestier – Shania nedávno prekvapila intímnymi zábermi s novou láskou. S boháčom ju vyfotili práve počas jej narodeninovej oslavy, kedy oslavovala 18. narodeniny. Ako sama priznala, bola to láska na prvý pohľad.

„Jej priateľ to bude mať ťažké. Musí mať veľa trpezlivosti, musí čo-to vydržať a pretrpieť. Nemyslím si, že to bude mať také jednoduché,“ povedal o jej láske otec.

Geissenovci majú dôvod na radosť

Tentoraz mala dôvod na radosť aj staršia zo sestier. Davina k najnovším záberom na Instagrame napísala „Dnes som sa zobudila o niečo staršia“.

Blondínka totižto oslávila okrúhle dvadsiate narodeniny a samozrejme nechýbala ani honosná oslava. Tá sa konala na luxusnej jachte, s krásnou zlato-striebornou výzdobou. Davina žiarila vo fialových mini šatách. Rodičia, ktorí na oslave nechýbali, pripravili pre svoju princeznú hneď dve torty. Na tých si spoločne sfúkla aj narodeninové sviečky.

Pozri na zábery z luxusnej oslavy

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Davina Geiss (@davinageiss)

Zdroj: Instagram/davinageiss

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News