Áno, tie fotky, pri ktorých si hovoríš, že ty taká nikdy nebudeš. Dokonca sa pri nich cítiš strašne neatraktívne.

Predtým, ako sa začneš ubíjať ďalšími fotkami vypracovaných brúch, mala by si niečo vedieť. Tieto fotky a premeny nie sú také skutočné, ako sa na prvý pohľad zdá.

Čoraz viac modeliek a fitnessiek bojuje proti klamstvám na sociálnej sieti a teraz sa k ním pridala aj Emily Skye. Tá ukázala svoju premenu, ktorú dosiahla za… 3 sekundy. Toto je pravda o Instagrame.

My Meal + Exercise Programs??Link in my bio! ~ My 3 second transformation! ? . – The left pic is with my tummy pushed out – the right is with my tummy flexed. ? . Your posture, angles, posing & lighting makes a big difference! Next time you look at a photo of someone who looks „perfect“ online or in a magazine remind yourself that the person in the photo doesn’t walk around looking like that! They’re posed, in their best angles with a tight or flexed tummy in „good“ lighting. Nobody is perfect! Nobody has the perfect life, body, face, relationship or family etc. We’re all just imperfect humans. . Don’t strive for „perfection“ or compare yourself to anyone else – just focus on being your best and embrace being YOU! ? . We all need this reminder at times I think. ☺️? . . ?Outfit: @reebok @reebokwomen . ??? Workout Videos: @emilyskyefitness . ?Beauty page: @emilyskyebeauty . 2️⃣ Backup: @emily_skye2 . .

A photo posted by EMILY SKYE (@emilyskyefit) on


Ako to dokázala? Stiahnuté brucho, správne držanie tela, správne svetlo a perfektný uhol fotoaparátu.

Ale prijímať svoje telo nie je jediný fakt, ktorý by si si mala zobrať z tohoto článku. Emily prezradila jeden fakt, na ktorý by sme všetci mali myslieť – správne držanie tela je naozaj extrémne dôležité. A nie je to len o krajšom bruchu. Správne držanie tela ťa urobí lepšie vyzerajúcou a sebavedomejšou. Daj si na ňom záležať a nezanedbávaj pri cvičení chrbát.

Maj sa rada takú, aká si, no snaž sa byť každý deň lepšia.

foto: Emily Skye/Instagram

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness