Späť do života

Za celý svoj život stretneme ľudí, o ktorých sa oplatí bojovať. Neprichádzajú nám však doň len tí dobrí, ale aj zlí. Aj napriek tomu, že niekoho stále miluješ a máte spoločné zážitky, neznamená to, že chlapovi musíš dať druhú šancu. Niektorí si to jednoducho nezaslúžia. A jedným z nich je asi aj tvoj expartner.

Rozchody nie sú príjemné a často cítime túžbu vrátiť sa k svojim ex. Nevracaj sa k niekomu, kto ťa celý ten čas „ťahal dole“.

Máte spoločnú minulosť

Nepúšťaj si späť do života niekoho len preto, že máte spoločnú históriu. Áno, môžete mať pekné spomienky a zážitky. To ťa možno zvnútra mučí, keď si na to spomenieš a chceš to zažiť znovu. Lenže ešte krajšie chvíľky si môžeš vytvoriť aj s niekým iným, a na to nezabúdaj.

Na svete existuje milión mužov s ktorými môžeš mať nové záľuby a dobrodružstvá. Ak sa teda k ex budeš v mysli stále vracať, zasekneš sa v minulosti.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Chceli ste spolu rodinu a deti

Vo vzťahu je úplne normálne, že sa so svojím partnerom rozprávaš o budúcnosti a deťoch či svadbe. Aj napriek tomu, že ste mali tieto veci spoločné, neznamená to, že mu musíš nutne odpustiť a vrátiť ho späť do tvojho života. Uvedom si, že si zaslúžiš niekoho, pre koho budeš znamenať celý svet.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating