instagram.com/erin_ton7

Máš rada turistiku? Predpokladáme, že ak sa raz za čas na nejakú vyberieš, dáš si záležať na výbere svojich topánok. Je predsa dôležité, aby sa ti chodilo pohodlne a aby si sa nezranila. Sympatická blondínka Erin Ton má trochu netradičnú záľubu, o ktorej prezradila portálu Gazette.

Erin má 22 rokov a svoju vášeň v turistike našla pred dvoma rokmi. Keď začala chodiť na vysokú školu v Colorade, rozhodla sa, že zdolá všetkých 58 kopcov, ktoré tvoria „Colorado´s Fourteeners“. Ide o vrcholy, ktoré majú viac ako 14-tisíc stôp, čo je v prepočte približne 4 267 metrov.

V auguste tohto roka sa jej podarilo zdolať všetky kopce, ktoré sú na tomto zozname a premýšľala nad tým, čo opäť podnikne. Spočiatku to začalo len vtipom, no napokon sa Erin sama seba opýtala, kam ďaleko môže zájsť.

Všetkých 58 kopcov by teraz chcela zdolať v trochu netypickej obuvi, ktorou sú topánky na opätku. Ak sa jej niekto opýta, prečo to robí, Erin odpovie prečo nie. Takýmto spôsobom môže všetkým ukázať, že nič nemusí byť také náročné a nemožné, než sa na prvý pohľad môže zdať.

Erin má za sebou už sedem výstupov v opätkoch a pri pohľade na fotky z vrcholcov si povieš, že to nemôže byť možné. Veď ty niekedy ledva zvládneš pár hodín v opätkoch. Sama je prekvapená z pozitívnych reakcií od ostatných. Tí ju dokonca podporujú, aby sa nevzdala a aby svoj cieľ splnila. Myslíš, že sa jej to podarí?

zdroj: instagram.com/erin_ton7

Zdroj: gazette.com

Viac z kategórieLife