Ako funguje zákon príťažlivosti?

Zákon príťažlivosti je mocným nástrojom, ktorý ovplyvňuje naše životy vo viacerých aspektoch. Máme pre teba štyri zásady tohto zákona a ako ich aplikovať vo svojom každodennom živote. Zistíš, ako si priťahovať pozitívne skúsenosti, vzťahy a úspech jednoduchými, no efektívnymi spôsobmi.

Robíme to našimi myšlienkovými pochodmi a predstavami, ktorými sa na určité veci, situácie alebo ľudí zameriavame. Nemusí ísť pritom len o tie negatívne, práve naopak.

Pokiaľ sa budeš sústreďovať na problémy, budeš ich jednoducho stále mať. Ak svoju myseľ obrátiš čoraz viac pozitívnejším smerom, aj tvoj život dokáže byť lepším a krajším.

Partnerský horoskop
zdroj: Pexels/Taryn Elliott

,,Každá myšlienka vysiela určité vibrácie, frekvencie. Sú myšlienky, ktorým venujeme naozaj veľkú pozornosť. A kam ide pozornosť, tam prúdi energia. O čom dlhodobo a emotívne premýšľate, to sa vám v živote aj reálne deje.“ (Andy Winson)

Ako funguje zákon príťažlivosti?

Zákon príťažlivosti, ktorý popísal ako prvý v roku 1906 William Walker Atkinson, hovorí o tom, že reálny svet si vytvárame práve tým, na čo sústreďujeme našu pozornosť.

Záruka, či sa to aj tebe podarí nie je, no v dnešnej dobe by sme sa o to mohli všetci minimálne posnažiť. Skús zmeniť aspoň na istý čas spôsob svojho myslenia a sama zistíš, že tento zákon má niečo do seba. Bude sa aj tebe žiť omnoho lepšie a krajšie.

Žena na pláži
zdroj: Unsplash/Tamara Bellis

Áno, znie to až príliš jednoducho, ale možné to je. Postačí, ak sa budeš riadiť týmito 4 jednoduchými zásadami zákona príťažlivosti.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife