napoleonfour.com

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Poznáš to. Spravíš množstvo chýb, ktoré neskôr ľutuješ a vždy si ty tá, ktorá všetko zničila a nemá svedomie. Mnoho chýb si nechcela spraviť. Mnohým chybám si chcela predísť, ale nedalo sa. Stalo sa. Tvoj život ide ďalej. Neľutuj sa. Pouč sa.

Tvoje chyby nedefinujú tvoje skutočné ja. Každý jeden deň zisťujeme, kde robíme chyby a snažíme sa im vyhýbať. Každý jeden deň prichádzame na to, že v minulosti sme sa chovali sebecky a chceme sa našich zlých vlastností zbaviť.

large (1) weheartit.com

Myslím si, že je veľmi dôležité, aby sme si svoje chyby uvedomovali a chceli ich zmeniť. Viem, že nie všetko sa dá napraviť. Viem, že niektoré slová a činy sa nedajú vrátiť späť a ani vymazať. No o tom je život. Je o množstve chýb, ktoré po celý život robíme a snažíme sa z nich poučiť. Je to o tom, že už nechceš znova vstúpiť do tej istej rieky, ktorá ťa skoro utopila. Je to o tom, že sa snažíš zmeniť svoj prístup. To je dôležité. Priznať si chybu, poučiť sa z nej. Odpustiť, ospravedlniť sa a ísť ďalej.

Nečakaj, že nebudeš robiť chyby. Tie budeš robiť celý svoj život. Budú ťa sprevádzať udalosťami, momentmi a ľuďmi. Budú tvoji verní sprievodcovia a nikdy sa ich nezbavíš. Musíš ich prijať. Musíš prijať svoje chyby a chyby druhých. Musíš ich pochopiť.

large (2) weheartit.com

Tvoje chyby nedefinujú tvoje skutočné ja. Zmýlila si sa, povedala si slová, ktoré ťa mrzia. Dôležité je prísť na to, kde robíš chybu a naozaj si to priznať. Poznám ľudí, ktorí si svoje chyby nepriznajú a hľadajú vinu hocikde, len nie v sebe. Tiež sa niekedy tak chovám a úprimne ma to mrzí. Neberme svoje chyby ako niečo, čo nám kazí život. Istým spôsobom nám to ani neuľahčujú, ale dávajú nám šancu byť lepším človekom.

Koľkokrát si urobila chybu, ktorú si ľutovala no nakoniec to bolo najlepšie rozhodnutie? 

Koľkokrát sa z tvojej chyby stal nezabudnuteľný zážitok?

Drahá moja, ber svoje chyby ako súčasť tvojho života.

Pouč sa z nich.

Odpusť si.

Oni ťa nedefinujú.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating