Pán profesor

Možno by si to na začiatku seriálu Pán profesor vôbec nepovedala, no napokon sa im to spolu podarilo dotiahnuť až do finále – pred oltár. Herec Tomáš Maštalír alias učiteľ Samo konečne povie svoje „áno“ kolegyni Klaudii, ktorú hrá Gabriela Marcinková. Úryvok chvíľ pred seriálovou svadbou zverejnil web Televízie Markíza.

Tomáš Maštalír je v poslednom období doslova na roztrhanie. Už pár rokov ho môžeme vídať v seriáli Pán profesor. Kývol aj na ponuku zahrať si v seriáloch Klamstvo či Dunaj k vašim službám, z ktorého musel odísť. Zároveň totiž účinkoval aj v zábavnej šou Možné je všetko a tiež si zahral v televíznom projekte Tomáš a Diana.

Aj Gabriela Marcinková excelovala v súťaži Let’s Dance, kde sa so svojím tanečným partnerom dostala až do finále. Popri tom však naďalej natáčala aj seriál Pán profesor, ktorý sa schyľuje ku koncu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Herec sa v seriáli konečne ožení

Zatiaľ, čo Tomáš Maštalír sa v súkromnom živote prednedávnom stal dvojnásobným otcom, v seriálovom svete „vstúpi do chomúta“.

Stane sa tak vo finálnej časti a zatiaľ to vyzerá tak, že aj poslednej série seriálu Pán profesor. Táto epizóda bude v televízii odvysielaná práve dnes. Na Voyo ju už môžeš pozerať teraz.

Po strastiplnej ceste si extravagantný učiteľ Samo za manželku vezme svoju kolegyňu Klaudiu. Chvíle pred svadbou sa však skomplikujú. Rozlúčka so slobodou Tomáša Maštalíra v seriáli nedopadne veľmi dobre. Všetko zamotá záhadná kráska Hana, s ktorou Samo mohol čosi mať. K tomu ešte tesne pred svadbou stratí svadobné obrúčky.

Klaudia však tiež nemá svoje svedomie čisté. Chcela, aby bolo všetko až tak dokonalé, že zabudla vybaviť miestnosť. Svadba hlavných postáv seriálu Pán profesor je tak vo vážnom ohrození. Skončí sa to šťastne alebo katastrofou?

Jedno je však isté. Tomáš Maštalír a Gabriela Marcinková v úlohe ženícha a nevesty vyzerajú dokonale a sama musíš uznať, že by im to spolu náramne pristalo. Obaja však v realite majú vlastné rodiny.

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News