unsplash/Joshua Rawson-Harris

Už to tak raz chodí. Niektorí ľudia sú jednoducho chronickí klamári a áno, dokážu si vymýšľať také príbehy, no ako z nejakého amerického filmu. I keď to vieme často odhaliť, predsa len sa nájdu aj takí, ktorí tomu uveria a myslia si, že je naozaj tomu tak.

Nuž, len ťažko sa vedia ubrániť klamárom. Je v tom veľká dôverčivosť, láskavosť a schopnosť dať každému ďalšiu a ďalšiu a ďalšiu šancu. Nižšie v článku teda nájdeš tri znamenia zverokruhu, ktoré majú tendenciu uveriť ľahko lži! Našla si sa v tom aj ty?

Váhy

Ľudia narodení v tomto znamení zverokruhu majú radi spoločnosť ľudí a preto ju teda aj vyhľadávajú. Vo všeobecnosti je toto znamenie zverokruhu považované za otvorené a veľmi priateľské, no je aj náchylnejšie uveriť tomu, čo je v skutočnosti klamstvo.

Najhoršie ale je, keď osobu Váhy sklame blízka osoba, na ktorej jej vskutku záleží. Takéto sklamanie si zapamätá naveky a dôveru si len ľahko klamár získa späť!

View this post on Instagram

Which one is you? 👇🏼 #TBT

A post shared by Pretty Little Liars (@prettylittleliars) on

Kozorožec

Ľudia narodení v znamení Kozorožec nemajú veľmi veľa sebavedomia na rozdávanie a to je dôvod, prečo mnohokrát sú dôverčiví voči ostatným. A problém nastáva najmä vtedy, keď dôveruje tým nesprávnym.

Takýto ľudia to však využívajú vo svoj prospech a dokážu Kozorožcom klamať priamo do očí bez toho, aby na to prišli a veru, na svoju naivitu často aj doplatia.

Ak aj ty patríš k tým, ktorí dokážu v podstate uveriť čomukoľvek, nauč sa určiť si vlastné vízie a vlastnú životnú cestu, nedávaj vždy a za akýchkoľvek podmienok na druhých. Ty si predsa svojím vlastným pánom. Nie ten vedľa teba.

Panna

Panny sa až tak snažia veriť v dobro ľudí, že sú mnohokrát naivné a bezhlavo dôverujú všetkému, čo im kto povie. Preto sú často nepochopené. Azda najhoršie je, že len ťažko sa dajú Panny presvedčiť, že tento postoj nie je správny. Berú si skoro všetko k srdcu a aj na základe toho konajú.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy