Unsplash/Edward Cisneros

My ženy sme naozaj nepoučiteľné. Na jednej strane túžime po láske svojho života, no na druhej strane takmer okamžite skočíme do vzťahu so zlým chlapcom. Aj napriek tomu, že vieme, že to nemá dlhú budúcnosť a s najväčšou pravdepodobnosťou nám ostanú len oči pre plač.

Vzťah s bad boys je pre niektoré ženy doslova nepredstaviteľný, no veľa z nás im predsa len dáva prednosť. Ide o veľmi atraktívnych mužov, ktorí majú zväčša podobné vlastnosti. Sú tajomní, vzťah s nimi je veľkou neznámou, nikdy sa s nimi nenudíš, pretože majú radi dobrodružstvo a zároveň sú si svojich daností vedomí.

A práve tá dobrodružnosť nás na nich láka najviac. Aj keď by sme chceli vzťah ako z romantického filmu, túžime aj po dobrodružstve a takýmto mužom nedokážeme odolať. Svoj šarm vedia využiť tak šikovne, že nás obalamutia a my skočíme na ich lesť.

Niekedy uprednostníme radšej krátky flirt plný vášne a dobrodružstva pred láskyplným a naplneným vzťahom, ktorý môže upadnúť do stereotypu. Čo k tomu dodať, sme nepoučiteľné a vytriezvenie z takéhoto vzťahu asi neexistuje. Musíš si to len prežiť na vlastnej koži, aby si vedela, o čom hovoríme.

Aj teba priťahujú bad boys alebo uprednostníš radšej romantika, ktorý ťa bude zahŕňať láskou?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating