pexels.com

V určitom období to zažíva každá z nás, tie menej šťastné bojujú aj celý život. Hovorím o snahe schudnúť a vybudovať si štíhlu a pevnú postavu, o akej sníva každá žena. O to viac, keď sa leto blíži každým dňom. Vieš na čo som prišla? Obmedzovanie sa v strave nikam nevedie! Spoznala som lepší spôsob, ako sa stihneš dostať do leta do formy.

Svoje tajomstvo ti hneď prezradím, no predtým ti porozprávam, ako sa moje problémy začali. Nikdy som nevynikala dokonalou štíhlou postavou, no nebola som ani tučná, skrátka taký priemer, veď to poznáš. Priatelia a muži mi vždy vraveli, že som pekná a celkom chudá, no v skutočnosti som mala čo zhadzovať a so svojím telom som nikdy nebola úplne spokojná.

pexels.com pexels.com

Občas sa mi darilo trochu schudnúť obmedzovaním jedla a občasným cvičením, no vždy sa to vrátilo späť. Po tom, čo som začala pracovať, mi nezostal čas na pravidelný pohyb, aj strava viazla a stres tomu rovnako nepridával. Začala som opäť priberať. Diéty s tým nič dlhodobo nespravili a už ma nebavilo týrať svoje telo hladom. Povedala som si “dosť!”.

Stačilo jedno posedenie pri káve so starou známou a môj život sa zmenil o 180 stupňov. Poradila mi produkt a zopár tipov, ktoré jej k fit postave pomohli. Nejde o žiaden zázrak, ale efektívny spôsob, ako skombinovať zdravú životosprávu a silu prírody. Odporučila mi kombináciu prírodných produktov 10 days Detox a 10 Days Fast Slim.

BeFunkyfcvds Collage sensilab.sk

Ide o 10-dňový detoxikačný program a následne 10-dňový chudnúci program, po ktorých sa cítim ako nový človek. Nadmerná váha často súvisí s celkovým životným štýlom a zanesením organizmu škodlivými látkami či spomaleným metabolizmom, a práve tieto doplnky mi pomohli večný kolobeh priberania zastaviť. Podporili prirodzené funkcie tela, ktoré sa samé zbytočných zásob zbavilo.

Benefitov je však oveľa viac. Po absolvovaní kúry mám množstvo energie, lepšiu náladu a trávenie mi už nerobí ťažkosti. Kvalitnejšie nechty sú príjemným bonusom. Aj keď si tieto veci možno ostatní na prvý pohľad nevšimnú, ja sa cítim o 100% lepšie a to je pocit na nezaplatenie.

Dovoľ mi vysvetliť ti aspoň stručne, ako celý princíp funguje. Produkty postupne riešia viaceré faktory tvojho zdravia – najprv vyčistia pečeň, potom zrýchlia metabolizmus a podporia trávenie. Produkt 10 Days Fast Slim zas odbúra vodu z tela, reguluje hladinu cukru v krvi a napokon rozpustí nadbytočné tukové zásoby v tele.

pexels.com pexels.com

Všetko dôležité, plus zoznam odporúčaných zdravých potravín, ktoré by si mala počas tejto kúry konzumovať, sa dozvieš v príručke. Ja som okrem toho denne vypila aspoň 2 litre vody, jedla som čo najviac zeleniny a ovocia a vyhýbala sa spracovaným potravinám a najmä sladkostiam. Asi dvakrát týždenne som si zacvičila jogu alebo absolvovala hodinu tanca v štúdiu.

Aj keď by sme často chceli všetko zvládnuť svojpomocne a dokázať si vlastnú silu, občas to bez drobnej pomoci nejde. Nehanbím sa za to a nemala by si sa ani ty. Dovoľ si investovať do seba a cítiť sa skvelo! Tvoje telo a zdravie sú to jediné, čo máš. A predstava nakupovania plaviek so štíhlou a zdravou postavou znie príjemne, no nie? 🙂

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating