Pexels/Polina Zimmerman

Nedeľa je sviatočný deň, a preto by mal byť plný oddychu a sladkého ničnerobenia. Bude to tak aj v tvojom prípade? Odhaľ to v našom horoskope.

Baran

Mala by si naozaj začať relaxovať, pretože už cítiš, že ťa posledné dni riadne vyčerpali. Zbytočne sa nenamáhaj, inak by si si mohla ublížiť a skončila by si v rukách lekárov. Dopraj si ležanie na gauči a zdravé jedlo.

Býk

Nemala by si byť lenivou, lebo zanedbáš svoju kondíciu. Radšej poobede vybehni do prírody a načerpaj trochu vitamínu D spolu s čerstvým vzduchom. Budeš sa cítiť lepšie a večer sa ti ľahšie zaspí.

Blíženci

Možno si sa zobudila a necítila si sa dobre. Dbaj na dostatok tekutín, pretože ťa môže počas dňa pobolievať hlava. To, že sa necítiš dobre, ber ako znamenie a priprav sa na to, že ťa čakajú návštevy lekárov.

Rak

Čakajú ťa samé príjemné veci. Deň stráviš v obklopení rodiny a priateľov. Vyhnú sa ti všetky hádky či nepríjemnosti a užiješ si len smiech, radosť a lásku. Vďaka tomu budeš mať konečne pocit, že ťa majú všetci naozaj radi a to ťa pozitívne nabije na ďalšie dni.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy