žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Strelec

Mesiac v tvojom dvanástom dome ťa robí citlivejšou a pomáha ti rozlúčiť sa s minulosťou, ale tiež vyhladzovať hrany tvojej postavy, ktoré sú niekedy až príliš nesúrodé a rušivé. Snaží sa tiež o vytvorenie príjemnej atmosféry v každom prostredí, v ktorom sa nachádzaš. Rob len to, čo máš rada, v čom sa cítiš dobre.

Kozorožec

Dnešok prináša vynikajúce predpovede osoby tohto znamenia. Horoskop hovorí, že priateľstvá dnes majú u teba čestné miesto. Využi priazeň hviezd na zlepšenie pokroku vo svojom každodennom živote. Poriadna dávka radosti zo života a dobrej nálady ti umožní čeliť sentimentálnym a profesionálnym stretnutiam so závideniahodnou ľahkosťou.

denný horoskop na stredu
zdroj: Pexels/Pixabay

Vodnár

Dnes je múdre nebrať situácie určitej dôležitosti na ľahkú váhu, ale pred rozhodnutím sa pokojne zamyslieť. Ber do úvahy aj rady svojho partnera, ktorý nemá v úmysle zraniť tvoju hrdosť. Odporúča aj tiež striedmosť s peniazmi, maximálnu pozornosť je potrebné venovať aj tomu, aby si neporušovala zákony a pravidlá.

Ryby

Hlavným hrdinom dnešného dňa je Mesiac v tvojom slnečnom deviatom dome. Citlivá hviezda na tvojej oblohe zaisťuje, že tvoj citový život je obohatený o intenzívnejšie a ušľachtilejšie duchovné pôžitky. Tie sú odlišné od klasického fyzického pôžitku. Chvíle slávy zažíva aj praktický sektor. Prichádza aj konkrétna pomoc pre podnikanie, na ktorú čakáš už dlho.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop