žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Strelec

S Venušou a Marsom v opačných pozíciách môže byť sektor lásky pre viaceré znamenia utlmený. Horoskop odporúča, aby si v tomto prípade rozvíjala svoje hobby a zapojila doň všetky svoje zmysly. Aj vďaka tomu môžeš odovzdať viac vášne svojej drahej polovičke. Z praktického hľadiska ti hviezdy radia, aby si nepoľavila v ostražitosti a nedovolila, aby ti vďaka povrchnosti prekĺzla zaujímavá príležitosť pomedzi prsty.

Kozorožec

Tvoj emocionálny náboj je silný a vzbudzuje nadšenie v tvojom dlhoročnom partnerovi, no tiež v niekom, koho si práve stretla. V láske odlož všetok skepticizmus, ktorý sa často mení na lenivosť. Naber odvahu a budeš odmenená. Rafinované porozumenie a silné emócie očakávaj s osobami, narodenými v znamení Rýb, Býka alebo osobou rovnakého znamenia ako ty.

Slušná žena premýšľa
zdroj: Pexels/José Luis Photographer

Vodnár

Dnešný vplyv Mesiaca ti dáva hlboké energie, najmä ak si tou, ktorá zápasí s nejakými životnými zmenami. Obnovy je dobré robiť počnúc malými vecami a krok za krokom. Je taktiež vhodné pokojne analyzovať každú situáciu a nenechať si poradiť impulzmi príliš vzrušujúceho a extravagantného temperamentu.

Ryby

Výrobná fáza, ktorá odštartovala už včera, pokračuje. Neexistuje žiadna prekážka, ktorá by ťa mohla zastaviť, no tiež žiaden protivník, ktorý by sa ti dokázal postaviť. V istej aktivite ťa čakajú zaujímavé riešenia, pokiaľ máš chrbát krytý svojím priateľom, ktorý ti dokáže poradiť bez akéhokoľvek osobného záujmu. Aj samotné priateľstvá sú na vrchole.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop