Instagram/_nathi92

Zimné obdobie so sebou okrem snehu, Vianoc a vianočných sviatkov, dokáže priniesť aj nudu, stereotyp a hádky. Čítaj ďalej a dozvieš sa, ktoré dve znamenia by si mali dávať pozor.

Baran

Máš za sebou náročné vzťahové obdobie, no vyzerá to tak, že ti partner odpustil. V práci ťa nič ťažké nečaká, preto ho poobede zavolaj na prechádzku, na ktorej si rozhýbete kosti a vyčistíte hlavy. Všetko bude zase tak, ako aj na začiatku.

Býk

Nemala by si mať vysoké očakávania, pretože ťa môže sklamať osoba, od ktorej to najmenej čakáš. Lepšie je, keď od nikoho nič nečakáš a následne ťa môže niečo len príjemne prekvapiť. Zapamätaj si to.

Blíženci

Mala by si zabudnúť na všetko zlé, čo ti kedy rodina urobila. Prichádza čas tých najkrajších sviatkov v roku, preto by si nemala byť zatrpknutá. Odpusti všetkým a priprav sa na to, že ťa čaká naozaj výnimočné ukončenie tohto roka. S čistým svedomím.

Rak

Si jedno zo znamení, ktoré môžu zaskočiť hádky. Môžu sa vyskytnúť už v práci, no ak sa tam nestane nič zlé, buď si istá, že sa pohádaš doma s rodinou. Priprav si argumenty na všetky veci, ktoré by ti mohli vyčítať. Hádať sa s rodičmi alebo priateľom je to najhoršie.

Lev

Vďaka úspechu v práci si ťa všimne šéf a prekvapí ťa novinkou. Úprimne ťa to poteší, preto budeš mať po zvyšok dňa dobrú náladu. Nič sa nepokazí ani poobede, keď prídeš domov. Hviezdy sú ti naklonené, preto sa môžeš radovať až do večera.

Panna

Konečne nájdeš harmóniu a pokoj. Od začiatku mesiaca si bola vystresovaná a nevedela si čo skôr, no konečne sa upokojíš. Uvedomíš si, že sa nemusíš namáhať, nikam ponáhľať a ani mať nasilu pravdu. Vďaka tomu budeš na všetkých milá, a to sa ti od druhých vráti aj naspäť.

Váhy

Priprav sa na to, že ťa čaká bláznivé obdobie. Pomaly by si mala baliť darčeky a vyzdobovať byt, inak nič nestihneš a pred sviatkami budeš nervózna. Keď to urobíš teraz, neskôr môžeš oddychovať a všetci ti budú závidieť. Ver nám.

Škorpión

Pomaly, ale isto, sa vzďaľuješ svojmu priateľovi. Vieš, čo je za tým, no nemala by si to robiť. Vianoce sú o láske a radosti. Povedz mu o tom, čo všetko ťa trápi a nechaj ho, nech ti pomôže. Keď ťa skutočne miluje, bude to robiť s radosťou.

Strelec

Mala by si si uvedomiť, čo je pre teba skutočne dôležité. V poslednom čase príliš veľa pracuješ a nemáš čas na rodinu ani na priateľov. Dávaj si na seba pozor, pretože môžeš vyhorieť a to by ťa pred Vianocami nepotešilo. Nič by si si neužila.

Kozorožec

Nemala by si myslieť na negatívne veci. Snaž sa myseľ udržiavať v pozitívnej rovine, pretože sa na vlastnej koži presvedčíš, že na čo myslíš, to si to života pritiahneš. Uvažuj teda o tom, čo všetko by si chcela a aká si skvelá žena. Máš v sebe silu.

Vodnár

Ty si práve to druhé znamenie, ktoré zažije hádky. Avšak pozor, nemala by si byť útočná, pretože by ti to poškodilo reputáciu. Keď sa s tebou niekto začne hádať, len ho počúvaj a neskôr mu vysvetli svoj pohľad. Vďaka tomu sa ti nezdvihne tlak.

Ryby

Zažiješ príjemné obdobie, ktoré si ani nebudeš vedieť užiť. Myslíš si, že nemôžeš byť v živote šťastná, preto tomu spočiatku neuveríš. Avšak, naozaj sa ti bude dariť a tvoj život sa naplní zázrakmi a neočakávanými vecami.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy