pár sa bozkáva

Prvý jesenný mesiac ubehol ako voda a pred nami je posledná septembrová sobota. Horoskop hovorí, že niektoré ho prežijú  sčasti pracovne, iné zas čakajú príjemné stretnutia s priateľmi a blízkymi. Užívaj si ju naplno, nový mesiac totižto neúprosne klope na dvere.

Horoskop na dnes

Baran

Dnešnú sobotu ťa hviezdy milujú, no zároveň dráždia. Pokiaľ máš možnosti presadiť sa v niečom, urob tak. Na druhej strane by si sa nemala zbytočne oddávať tým, ktorí o tvoju priazeň nestoja. Zostaň v spoločnosti tých, ktorým na tebe skutočne záleží. Je možné, že niektoré by rady začali pracovať na niečom novom, skús sa nad tým zamyslieť, pokiaľ ťa táto myšlienka prepadá.

Býk

Horoskop hovorí, že kuriózne veci sú ešte stále v nedohľadne, no môžeš byť počas tohto víkendu spokojná s tým, že hviezdy sa začínajú stavať v srdcových záležitostiach na tvoje stranu. Uprednostňujú sa konkrétne aspekty lásky a realizácia tvojich tajných snov v tejto oblasti začína naberať na svojom čare. Užívaj si tieto chvíle naplno, patria ti.

zdroj: Unsplash/Brooke Cagle

Blíženci

Táto posledná septembrová sobota uprednostňuje spojenectvá aj na tých najušľachtilejších projektoch. Nebude chýbať núdza o príjemné návrhy a pohotová budeš aj počas riešenia akýchkoľvek problémov. Dopraj si zdravú túžbu po nových objavoch, čím uspokojíš svoju zvedavosť. Šťastie dnes očakávaj v kontakte s ľuďmi vôkol teba.

Rak

Pokiaľ k tebe prichádza počas tohto dňa akási profesionálna výzva, neváhaj ju prijať. Hviezdy ťa tlačia k objavovaniu nových sektorov a povzbudzujú ťa zároveň k rozvoju potenciálu, ktorý si doposiaľ zanedbávala. Tvojmu životu zároveň dávajú nový kultúrny a spoločenský rozmer, ktorý smeruje k tvojmu talentu. Pokiaľ narazíš na nejaké ťažkosti v citovej oblasti, vydrž, čoskoro sa situácia zlepší.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop