Pexels/Rio Kuncoro

Hurá, ide víkend! Piatok je šťastný deň mnohých ľudí, pretože sa tešia na poobedie a oddych, ktorý ich po práci čaká. Čo sa dnes stane tebe? Dozvieš sa to v dennom horoskope.

Baran

Pod lampou býva najväčšia tma. Dnes odhalíš veci, ktoré si mala priamo pod nosom, no doteraz si o nich nevedela. Bude to pre teba zaujímavý deň, pretože sa ti už dlho nič podobné neprihodilo.

Býk

Ty si sa narodila pod šťastnou hviezdou. Piatok bude patriť tebe a mestu. Poobede by si mala vyraziť do baru, pretože máš najväčšiu šancu zbaliť najkrajšieho muža.

Blíženci

Tichá voda brehy myje. Dávaj si pozor na to, komu zveruješ svoje tajomstvá. Mohlo by sa stať, že by ich niekto vyzradil. Nemala by si veriť najmä tichým ľuďom, pretože tí vedia zradiť najviac (lebo to od nich nečakáš).

Rak

Protiklady sa priťahujú. Daj dnes šancu mužovi, ktorého si už chcela odpísať. Uvidíš, že vám to vyjde. Ak sa ti však prvé dve rande nebudú páčiť, ďalej to nerieš, no každý si zaslúži aspoň malú šancu.

Lev

Všetko má svoj čas. Dnes sa nemusíš nikam ponáhľať, všetko má svoj čas. Relaxuj, užívaj si voľné poobedie a venuj sa rodine. Už dlho si nemala takýto pokojný deň, preto ťa bude veľmi baviť.

Panna

Ako sa hovorí – všetkého veľa škodí. Dnes by si sa nemala prejedať, no taktiež by si nemala piť alkohol. Mohlo by ti byť zajtra zle a víkend by si si vôbec neužila.

Váhy

Vyhoď si z hlavy svoje bláznivé nápady. Je čas dospieť, preto by si si mala vstúpiť do svedomia. Vďaka tomu prežiješ víkend v dobrej spoločnosti a všetci okolo teba budú šťastní.

Škorpión

Kto neskoro chodí, sám sebe škodí. Dnes by si mala byť presná, inak sa môže stať, že sa nemusíš dostaviť na stretnutia, ktoré sú ozaj dôležité. Dostala by si sa do problémov, ktoré v piatok naozaj nechceš riešiť.

Strelec

Trpezlivosť ruže prináša. Najmä v piatok, kedy sa už nevieš dočkať, ako odídeš z práce. Buď však trpezlivá. Ak to zvládneš, priateľ bude mať pre teba prekvapenie a večer ťa nečakane, ale za to poriadne pomiluje.

Kozorožec

Dnes je tvoj deň. Budeš sa cítiť ako v siedmom nebi. Vďaka tomu bude pre teba všetko jednoduché a úlohy zvládneš s gráciou. Po práci sa zastav v obchode a nakúp niečo na chutnú večeru.

Vodnár

Kto mlčí, ten svedčí. Keď sa budeš pýtať ľudí otázky, všímaj si aj ich neverbálnu komunikáciu. Mnohokrát sa z nej môžeš dozvedieť viac, než zo slov. Vďaka tomu prídeš všetkému na kĺb.

Ryby

Dnes budeš sama sebe pánom. Nikto ťa nebude otravovať a od všetkých budeš mať pokoj. Aj keď to nie je nič pre teba, raz za čas si takýto deň zaslúžiš. Pracuješ naozaj tvrdo, preto ti oddych neublíži.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy