Pexels/Victoria Emerson

Prinášame ti denný horoskop, v ktorom zistíš, čo všetko môžeš dnes očakávať na základe znamenia, v ktorom si sa narodila. 

Baran

Dnes sa dopustíš chyby, priznaj si to a nezabudni ani na ospravedlnenie osobe, ktorej si tým ublížila. Pretože tentokrát nemôže za to okolie. Tvoj deň nepatrí práve medzi tie, kedy by si mala byť ľahostajná. Môže sa ti to vrátiť.

Býk

Čakajú ťa veľké zmeny, ktoré ovplyvnia tvoje ďalšie kroky. Daj na vnútorný hlas. Pozorne počúvaj, čo ti šepká. Intuícia ti bude nápomocná. Rodia sa nové možnosti, na ktoré si dlho čakala. Máš sa na čo tešiť.

Blíženci

Nemusíš mať obavy, stretneš niekoho, kto bude stáť za to, aby si si ho všimla. Daj mu šancu. Vaša rozdielnosť bude to, čo vás zblíži, vzájomne sa budete dopĺňať. Budeš mať pocit naplnenia.

Rak

Tento deň je priam stvorený na získanie nových kontaktov či priateľstiev. Cítiš sa osamelo a práve toto obohatí tvoj osobný život a konečne tak stretneš ľudí, ktorí ťa urobia šťastnou.

Lev

V kruhu rodiny sa objaví hádka. Dlho si prehliadala skutočnosti, ktoré sa diali a teraz to už len vyvrcholí. Ale ako to býva, po búrke sa vždy objaví slnko. To isté platí aj pre teba. Podvečer ťa príde navštíviť niekto zaujímavý.

Panna

Po práci konečne voľno a ty si ho užiješ tak, ako si si vždy želala. Navyše, hviezdy šepkajú, že zažiješ nečakané stretnutie s niekým, kto ti pomotá hlavu. Oddaj sa tomu a začni si viac užívať takéto momenty.

Váhy

Niekedy poobede očakávaj mimoriadne skvelú správu, ktorá ťa poteší. Neprežeň to ale s radosťou, pokiaľ to preceníš, pád z veľkej výšky bude veľmi bolieť. Pôjde o pracovné záležitosti, otvára sa lepšia možnosť.

Škorpión

Tento deň využi na prípravu všetkých vecí, ktoré musíš počas tohto týždňa stihnúť. Raz to budeš musieť urobiť aj tak. Nevymýšľaj a pusti sa do toho v predstihu. Len tak môžeš skončiť skôr a potom robiť len to, čo uznáš za vhodné.

Strelec

Nech ti povie tvoj priateľ čokoľvek, riešenie sa nájde. Raz sme hore a raz dole. Zober si z toho len ponaučenie do budúcna, aby si vedela nabudúce reagovať lepšie. Ak však cítiš, že toto je koniec, nestrácaj viac svoj drahocenný čas.

Kozorožec

Čoho sa chytíš, hneď sa podarí. V práci samá pochvala, doma plno lásky. Tvoj deň patrí medzi šťastné. Dopraj si však viac oddychu a uvoľni sa. Tvoje telo začína byť unavené.

Vodnár

Teš sa, že tvoj vzťah prekvitá a vedz, že naďalej aj bude. Ste spriaznené duše. Vychutnajte si dnešok spolu. Obaja to chcete a potrebujete. Láska je liek proti všetkým stresom sveta.

Ryby

Radšej drž jazyk za zubami. Ak sa tým budeš riadiť, dňom preplávaš relatívne v pohode. Pokiaľ využiješ svoj ostrý slovník, môžeš tým pekne nahnevať partnera a namiesto pekných chvíľ sa budete iba hádať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy