Horoskop

Strelec

Dnešok je ideálny na to, aby si sa naučila chrániť svoje osobné hranice a aby si ukázala ostatným, že ich vôbec máš. Budeš mať na to kopec príležitostí, pretože každý sa ťa dnes bude snažiť nejako uraziť alebo ponížiť. Neboj sa im ukázať, že si vybrali zlú obeť.

Kozorožec

Tvoje telo potrebuje relax a mozog totálny pokoj a pohodu. Práve preto by si si to mala dnes dopriať. Nech tieto príjemné pocity s tebou zdieľa aj tvoja polovička, posilní to váš vzťah. Ak si nezadaná, utužovanie kamarátskych vzťahov je tiež veľmi dôležité.

Vodnár

Dnes je tvoj veľký deň, prezrádza horoskop. Rozhodneš sa totiž pre zmenu, po ktorej svoj život ani nespoznáš. Pravdepodobne pôjde o zmenu v oblasti kariéry alebo bývania. Môžeš si byť istá, že tvoje rozhodnutie je správne a čaká ťa pekná budúcnosť.

Ryby

Keď už je dnes ten piatok, nemala by si ho stráviť doma len tak sama. Je na čase vyraziť do mesta a pomotať niekomu hlavu. Ak si zadaná, pokojne to môže byť aj tvoj partner, skús ho nejako zaujímavo prekvapiť. Uvidíš, na tento deň budeš ešte dlho spomínať.

Už si videla svoj numerologický horoskop na rok 2023? V tomto našom článku sa dozvieš, aké číslo bude vládnuť tvojmu znameniu v tomto roku. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop