Horoskop

Tak, ako náš život ovplyvňujú hviezdy a dokážu nám dať odpovede na otázky, ktoré nás zaujímajú, rovnaký vplyv na nás majú aj čísla. Numerologický horoskop na rok 2023 ti prezradí, čo ťa počas tohto roku čaká a neminie.

Každej skupine znamení tento rok vládne určite číslo. Aké je to tvoje?

Numerologický horoskop na rok 2023

Zemské znamenia – číslo 8

Býka, Pannu a Kozorožca čaká oddychový a bezproblémový rok. Ak si narodená v niektorom z týchto znamení, konečne sa ti podarí uvoľniť sa a viac sa sústrediť na veci, ktoré ťa skutočne zaujímajú. Tvoje číslo 8 ti bude priať aj v oblasti vzdelania, takže je najvyšší čas sa zapísať na rôzne online kurzy a školenia.

V oblasti vzťahov sa ti bude dariť, len nezabúdaj, že žiadne peniaze alebo iné materiálne veci ti nenahradia tie skutočné pocity, ktoré ti môže darovať len človek.

Vzdušné znamenia – číslo 1

Blíženci, Váhy a Vodnár sa môžu tešiť na úspešný rok, počas ktorého splnia svoje ciele, želania a sny. Týkať sa to bude aj pracovnej, ale aj vzťahovej oblasti. Úspechy v práci povedú k zvýšeniu postavenia v kolektíve a v neposlednom rade aj k lepšiemu platu.

Ak si zadaná, tento rok ti bude veľmi priať v prechode na ďalšiu úroveň vo vzťahu, ktorou sú zásnuby alebo svadba. Ak si single, pravdepodobne stretneš niekoho, s kým budeš chcieť spojiť svoj život už navždy a tak sa to aj stane. Nové známosti, ktoré získaš počas tohto roku, budú pre teba veľmi prospešné a cenné a to hlavne v oblasti kariéry.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy