Horoskop

Lev

Nech víkend pre teba začne už dnes a to čo najskôr, pretože si poriadne vyčerpaná a to nielen fyzicky, ale aj mentálne. Neignoruj tento svoj stav, inak ťa zdravie zradí v ten najmenej očakávaný moment a oberie ťa o veľké príležitosti, ktoré je ti život pripravený poskytnúť.

Panna

Priprav sa na to, že dnes budeš kritizovaná, prezrádza ti horoskop. Dostaneš šancu naučiť sa vnímať kritiku pozitívne a zobrať si z nej len to najlepšie pre seba. Ak však budeš vidieť, že to s tým niekto začína preháňať a z kritiky sa stáva šikana, neboj sa ukázať svoj charakter.

Váhy

Kedy si sa naposledy videla s milovanými ľuďmi alebo kedy si im volala? Poslednú dobu ich veľmi zanedbávaš a potom sa čuduješ, prečo nie sú k tebe úprimní a otvorení. Si natoľko uviaznutá vo svojom živote a svojich problémoch, že úplne zabúdaš na blízkych, ktorí ťa tiež potrebujú a tiež chcú podporu. Zamysli sa nad tým.

Škorpión

Dnes je ideálny deň na to, aby si sa zoznámila s novými ľuďmi. Každý, koho dnes stretneš, z teba bude paf. Buď s tým však opatrná a radšej zbytočne neflirtuj len tak zo srandy, pretože pre niekoho to môže mať úplne iný význam – oveľa vážnejší než pre teba.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop