Žena v čiapke

Strelec

Horoskop odporúča, aby si počas dnešnej nedele nechala svoje nápady voľnými a až potom si vybrala tie, ktoré sa najviac držia reality. Nemaj strach robiť chyby. Hviezdy sú ti naklonené a vedia ťa usmerniť pri výbere s nádychom citlivosti a náklonnosti. V láske si nepredstavuj z diaľky, čo môžeš urobiť, ale sprav to zblízka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Kozorožec

Aktuálne má tvoja osobnosť veľkú duševnú a fyzickú silu, ktorá nemá strach ísť do pohybu so správnou usilovnosťou a dotykom drzosti, ktorá nikdy neuškodí. Priprav sa na významné udalosti, niektoré príjemné, iné zas výnimočné, ktoré si pre teba nielen dnes, ale aj počas nastávajúcich dní pripravili hviezdy.

Vodnár

V tento deň očakávaj mierny pokles svojho pozitívneho trendu. Môže ťa nútiť zaoberať sa vecami, ktoré sa ti nepáčia. Pokiaľ si sa rozhodla založiť si vlastný biznis alebo malý podnik, môžeš naraziť na prekážky. Veľa závisí od toho, ako veľmi sa chceš do tejto veci zapojiť. Nezabúdaj, že prekážky sa dajú bravúrne prekonať.

Ryby

V praktickom živote máš možnosť jasne vidieť, ktoré sú silné stránky tvojich projektov a ktoré zas slabé. Rovnako je na tom aj dosahovanie cieľov, ktoré si môžu vyžadovať viac času. Astrálne vplyvy sú dnes vhodné na to, aby si zlepšila svoje postavenie, ktoré zdôrazňuje tvoju kompetenciu. Rob zmeny, ktoré považuješ za potrebné.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop