žena

Strelec

Horoskop odporúča, aby si privítala vstupy Mesiaca, ktoré ťa pozývajú k obnove. Vyhladzuj aj svoju neústupčivosť a nechaj vyprchať aj pocity pomsty, pokiaľ sa v tvojom vnútri objavujú. Budeš sa tak môcť lepšie odovzdať osviežujúcej vlne, ktorá prúdi od ľudí, ktorým na tebe záleží a majú ťa radi. Dnes je navyše tvoja intuícia podporovaná predstavivosťou.

Kozorožec

Tento deň prináša mierny pokles pozitívneho trendu. Pokiaľ po niečom túžiš, skús ešte trochu vydržať a čoskoro budeš spokojná. Pozor si však dávaj na to, aby si zbytočne nenarušila svoj vzťah len kvôli chvíľkam pobláznenia, akoby si mala zostať slobodná. Vyhni sa zbytočným rizikám, bez nich sa môžeš cítiť taktiež dobre.

dievča fúka do snehu
zdroj: Pexels/Binyamin Mellish

Vodnár

Počas tohto dňa budeš venovať svoju pozornosť práci. Hviezdy uprednostňujú skôr úspechy iných ako tie tvoje. Si náročná nielen na seba, ale i na ostatných, pretože máš v danej chvíli pocit, že zo seba dokážeš vydať to najlepšie. Zaujímavé výhliadky prichádzajú pre tie, ktoré pracujú v oblasti umenia, krásy a zábavy.

Ryby

Projekty v tvojom profesionálnom živote sú pod dobrou astrálnou záštitou. Nové úlohy ti poskytnú tú správnu morálnu a finančnú podporu, na ktorú si čakala. V každom kontexte sa môžeš spoľahnúť na poriadnu dávku originality a citlivosti. V pracovnej oblasti vládne pokojná atmosféra, ak niekto z tvojich kolegov potrebuje pomoc, určite mu ju navrhni.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop