žena

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Lev

Horoskop radí, aby si sa nebála svojich vnemov a neodmietala túžby, ktoré ťa vyzývajú a unášajú. Pokiaľ si vo vzťahu, skús vymyslieť na dnešný večer nejaké prekvapenie pre tvoju polovičku. Môžete prežiť veľmi príjemné chvíle. Zdieľaj s s partnerom svoje sny. Zvíťazí harmónia aj vďaka priaznivým vplyvom hviezd. Užívaj si tieto chvíle naplno.

Panna

V dnešný štvrtok očakávaj veľa energie. Budeš navyše veľmi optimistická a tvoja radosť zo života bude viditeľná. Postarajú sa o to šťastné hviezdy. Stretni sa svojimi starými priateľmi, môže ísť o veľmi príjemné, ba priam až magické chvíle. Ak si vo vzťahu, postaraj sa o to, aby si rozdúchala vášeň. Môžete totižto prežiť nezabudnuteľné chvíle vo dvojici.

dievča so slnečnými okuliarmi v zime
zdroj: Unsplash/Seth Doyle

Váhy

Pre tvoje znamenie existuje v tento posledný novembrový štvrtok expresívna kreativita, ktorú by si mala nasmerovať do tej oblasti, ktorá ti najbližšia. Obdivovať ťa môžu aj kolegovia v práci alebo obchodní partneri. Môžeš od nich očakávať maximálnu dôveru. Priprav sa aj na skvelé obchodné ponuky a úspech.

Škorpión

Vynikajúci planetárny vplyv ti môže priniesť deň plný výhliadok. Zvýrazňovať bude navyše tvoj šarm, citlivosť a osobné úspechy. Ide o dokonalé vplyvy na zachytenie dôvery, vďaka ktorej sa môžeš cítiť ako znovuzrodená. Pozoruhodné úspechy sa očakávajú aj v profesionálnej oblasti. Vyži tieto chvíle šťastia naplno.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop