horoskop na dnes

Lev

Vyber diár a zapíš si všetky termíny na nasledujúci týždeň. Čaká ťa hektické obdobie v práci a ak si všetko poriadne nenaplánuješ, zblázniš sa. Dnes choď do postele radšej trochu skôr, lebo hneď zajtra ťa čaká najťažší deň z celého týždňa.

Panna

Dnes to medzi vami dvoma bude poriadne škrípať. Ak si urobila niečo zlé, nečakaj a choď sa mu ospravedlniť. Tichou domácnosťou nič nedosiahneš. Iba čo sa budeš trápiť a nebudeš sa môcť sústrediť ani na povinnosti v domácnosti. Urob pre neho niečo, čo ho poteší, navar mu, upeč mu chutný koláč alebo ho vezmi niekam von.

Váhy

Po náročných týždňoch práce si zaslúžiš konečne poriadny oddych. Dnes máš dovolené nič nerobiť. Nerozmýšľaj nad tým, čo všetko ťa čaká cez týždeň. Mala by si úplne vypnúť a venovať sa tomu, čo máš rada a na čo si nemala v poslednej dobe čas.

Škorpión

Dnes sa ti ozve niekto, s kým si už dlhší čas nebola v kontakte. Nebuď podráždená z toho, že ti naruší tvoje plány a harmonogram. Prijmi pozvanie, pretože nevieš, kedy najbližšie sa takáto príležitosť zopakuje. Ak túto osobu pustíš do svojho života, čaká ťa pekné obdobie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop