Pexels/Ashley Williams

Koniec pracovného týždňa so sebou prináša nadšenie a radosť. Prvý piatok v septembri sa bude niesť v pozitívnom duchu, avšak nie pre všetky znamenia. Ak chceš vedieť, ktoré nebudú mať šťastie, čítaj ďalej.

Baran

Piatok ti prinesie veľa povinností v práci, no s tebou to ani nepohne, pretože sa tešíš na večer. Čakajú ťa priatelia a spolu si urobíte „mini“ oslavu. S pitím by si to nemala preháňať, na druhý deň ťa bude bolieť hlava.

Býk

Vo vzťahu sa môžeš pripraviť na hádku, ktorá vznikne z maličkosti. Nezanedbávaj svojho partnera a všímaj si, čo potrebuje. Ak si single, môžeš si užiť večer v bare flirtom, hviezdy máš na svojej strane, preto to nemusí skončiť tragicky.

Blíženci

Pre teba si piatok pripravil rozprávkový deň. Už od rána sa ti bude všetko dariť a s ľahkosťou budeš zvládať aj povinnosti, ktoré si pre teba pripravila rodina. Poobede si nájdeš pár hodín pre seba, kedy nebudeš musieť nič robiť, len si zregeneruješ telo.

Rak

Dávaj si pozor na to, komu veríš. Veľmi rada rozprávaš a tak by sa niektoré veci mohli dostať do uší nesprávnej osobe. Stráž si všetko súkromné a dnes sa s ľuďmi rozprávaj iba o veciach, ktoré sú všeobecne známe.

Lev

Tvoj piatok sa ti nevydarí podľa predstáv, no ako sa hovorí, večer môže všetko napraviť. Budeš mať pocit, že si sa zobudila do piatku trinásteho, no to, samozrejme, nie je pravda. Večer skús spomaliť, pusti si romantický film a urob si k nemu misu pukancov. Budeš to potrebovať.

Panna

Niektoré Panny dnes čaká oslava narodenín. Nenechaj si pokaziť tento výnimočný deň a maličkosti nerieš. Ak narodeniny nemáš, čaká ťa však piatok plný zlej nálady. Pohádaš sa s každým, s kým sa pustíš do reči. Mala by si sa držať na uzde.

Váhy

V zdravom tele býva zdravý duch. Piatok je ideálny na športovanie, pretože vypustíš z hlavy všetky stresy, ktoré si si tam za týždeň nazbierala. Taktiež ťa čaká akčný víkend, preto by si sa o svoje telo mala postarať ešte dnes. Potom už nebude čas.

Škorpión

V práci sa to bude hemžiť úlohami a nemožnými prácami, ktoré nikto nechce robiť, preto prischnú tebe. Budeš vyčerpaná, preto nebudeš mať náladu na to, aby si piatok oslavovala. Keď prídeš domov, urob si večeru a stav na tichý večer.

Strelec

Dnes musíš jednoznačne vybehnúť von do spoločnosti. Ak si single, podarí sa ti zbaliť muža svojich snov. Pokiaľ si vo vzťahu, všetky nezhody, ktoré si mala s partnerom doteraz, sa vám podaria vyriešiť. Veci chceli len čas a lásku.

Kozorožec

Pre teba nebude piatok zrovna šťastný deň. Nemala by si sa s nikým púšťať do výmeny názorov, aj keď si myslíš, že to je potrebné. Mohlo by ťa to stáť tvoju povesť. Radšej buď ticho a teš sa na to, že bude pokojný víkend.

Vodnár

Vo vzťahu ti to už dlhšie škrípe. Dnes sa dostanú na povrch neriešené problémy, pri ktorých budeš musieť nájsť kompromis, inak sa môže stať, že budeš zase sama. Ak si single, nič sa nezmení. Piatok pre teba nemá pripraveného muža, ktorý by spĺňal všetky tvoje kritéria – nevadí, aj zajtra je deň.

Ryby

Konečne si oddýchneš. Celý týždeň si sa nemohla dočkať piatku, pretože si mala pocit, že tento týždeň bol nekonečný. Zaslúžiš si trochu relaxu a pozornosti. Poobede vyraz na nákupy, ktoré skončia úspešne a večer si dopraj horúci kúpeľ so soľou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy