Unsplash/Jeryd Gillum

Nehody sa stávajú každý deň, preto by si si mala dávať pozor. Nikdy nevieš, kedy sa niečo nebezpečné môže prihodiť práve tebe.

Ak si zvedavá, čo ťa počas dňa čaká, pusti sa do čítania.

Baran

Žiarlivostné scény do dôverného vzťahu nepatria. Hoci máš túto vlastnosť v povahe, snaž sa jej vyhnúť, pretože by to nemuselo dopadnúť dobre. Ak partnera podozrievaš, otvorene mu to povedz. Pokiaľ si single, život ostatných ľudí ťa nemusí zaujímať.

Býk

Mala by si sa zamerať na to, aby si bola počas dňa opatrná. Práve tebe sa môže prihodiť úraz, ktorý by bol veľmi nepríjemný. Snaž sa jazdiť opatrne a ak pôjdeš pešo, daj si pozor na to, aby si niekde nespadla. Nebudeš mať dobrý deň.

Blíženci

Nauč sa hovoriť veci priamo. Rada komunikuješ, preto je zvláštne, že nevieš ľuďom úprimne povedať, čo ti na nich prekáža. Mala by si to začať robiť, inak budeš stále v neistote a nebudeš vedieť, ako sa máš pri druhých správať.

Rak

Investuj do svojho vzdelania. Práca je skvelá, no to nestačí. Keď chceš byť najlepšia, mala by si sa hneď prihlásiť na nejaký kurz, vďaka ktorému sa niečo nové naučíš. Teraz je najvhodnejší čas, lebo neskôr na to nebudeš mať náladu.

Lev

Budeš na tom dobre, preto sa nemusíš ničoho báť. V práci ťa nečakajú žiadne povinnosti navyše a nevyvoláš ani hádku, ktorá by mohla narušiť pohodovú atmosféru. Priala by si si, aby takýchto dní bolo viac, pretože máš aj ty zo seba lepší pocit.

Panna

Môžeš vyraziť na nákupy, len si daj pozor na to, aby si neminula všetky peniaze, ktoré máš našetrené. Ak ti zostane po práci a nákupoch čas, pozvi kamošky na kávu alebo k sebe domov. Dlho ste sa nevideli a spoločný čas vám prospeje.

Váhy

Zameraj sa na svojho priateľa. Už dlhšie pociťuje z tvojej strany chlad, preto sa mu venuj a vysvetli mu, že to tak vôbec nie je. Vymysli si romantické gesto, ktorým mu dáš najavo, že je pre teba stále dôležitý a nič sa nemení. Pokiaľ si single, možno niekoho spoznáš.

Škorpión

Čaká ťa ponuka, ktorá sa neodmieta. Od rána budeš mať dobrú náladu, preto by si sa mala pripraviť aj na dobré správy v práci. Dostaneš návrh, ktorý ťa rozveselí, no zároveň budeš musieť dobre popremýšľať nad tým, či sa oplatí. Daj si pozor.

Strelec

Spomaľ. Pracovné tempo ťa vyčerpáva, preto bude vhodné, ak si po príchode z práce vyhradíš čas pre seba. Môžeš si ísť zacvičiť, meditovať alebo si dopriať horúci kúpeľ či dlhú sprchu. Je to len na tebe. Avšak, všetkých oboznám s tým, aby ťa počas toho nerušili.

Kozorožec

Po práci ťa čakajú zaujímavé správy. Možno sa dozvieš niečo, čo obráti tvoj život hore nohami, preto sa poriadne priprav. Prekvapiť a zaskočiť ťa môže aj blízka osoba. Nezabúdaj na to, že pod lampou býva najväčšia tma.

Vodnár

Tvoja rodina ťa potrebuje, preto by si pri nej mala stáť. Snaž sa urobiť všetko preto, aby si im vyhovela, aj keď sa ti nebude chcieť. V budúcnosti ti to oplatia ešte viac, preto nemusíš byť nahnevaná a ani smutná. Aspoň prežiješ rodinný deň.

Ryby

Mala by si dbať na dostatok sociálneho kontaktu. Posledné dni pracuješ viac, než by si chcela, preto si dopraj pauzu. Prospeje ti, lebo inak by si mohla vyhorieť. Pozvi priateľov na večeru, dobre sa zabavte a choďte von do mesta. Žiješ iba raz, tak si to uži.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy