Pexels/Maksim Goncharenok

Si zvedavá, čo ťa čaká dnes? Tak sa pohodlne usaď, nájdi svoje znamenie a zisti, aké prekvapenia si dnes pre teba pripravili hviezdy. 

Baran

Priprav sa na menšie súboje s neprajníkmi, ktorí na teba už dlhšie žiarlia. Ty si radšej zachovaj odstup a snaž sa riešiť akýkoľvek problém diplomatickou cestou. Vďaka tomu to môžeš otočiť vo svoj prospech.

Býk

Tento deň skús robiť dobré skutky. Budeš sa cítiť aj ty lepšie. Keď uvidíš tie usmiate tváričky, ktorým si pomohla alebo si ich potešila, nakopne ťa to. Inak to nevyzerá na zlý deň.

Blíženci

Nemáš už dosť? Je čas pribrzdiť a uvoľniť sa. Svet sa netočí len okolo práce. Tvojmu partnerovi to začína prekážať, môže sa stať, že ti to už dnes dá pocítiť. Snaž sa splniť povinnosti čo najskôr a rýchlo bež za ním.

Rak

Stále dúfaš, že ti napíše? Dnes je zlomový deň, kedy si hviezdy povedali, že nastal ten správny čas. Buď však nad vecou a nedaj sa až príliš pohltiť tým celým. To, že jeden deň ti venuje pozornosť neznamená, že si v suchu.

Lev

Dnes hlavne nestrácaj koncentráciu. Vedúci si ťa bude všímať viac ako inokedy predtým. Ak nechceš, aby ti to narušilo postavenie v jeho očiach, venuj sa tomu, čo máš.

Panna

Neopováž sa niekomu prezradiť tvoje nápady. A dnes to platí dupľovane. Kolegovia ťa vnímajú ako konkurenciu, aj keď sa na teba usmievajú. Ak si chceš udržať titul nenahraditeľná, nevešaj všetko na nos druhým.

Váhy

Ak pociťuješ zdravotné problémy, nepodceňuj to a zvoľni tempo. Nemusíš každý deň konkurovať Herkulesovi. Dnes ťa ani v práci nečaká kopec vecí na riešenie, preto máš jedinečnú šancu si konečne povaľovať šunky.

Škorpión

Ak náhodou vznikne nedorozumenie, nič sa nedeje, hlave nikomu neukazuj svoj štipľavý jazyk. Ako sme už napísali, pôjde len o nedorozumenie, stane sa, že občas vzniknú dezinformácie.

Strelec

V poslednej dobe máš pocit, že sa ti darí a dnes tomu nebude inak. Už od rána budeš pociťovať pocit naplnenia. Prežiješ veľmi usmievavý deň. Taký by sme brali všetci. Preto si to vychutnaj najlepšie, ako vieš.

Kozorožec

V práci nebudeš vedieť, čo skôr. Ale maj na pamäti, nie každý deň bude taký. Takže nepodliehaj panike. Keď už nebudeš vedieť naozaj ako ďalej, vyskúšaj obyčajný nádych a výdych.

Vodnár

Celkom obyčajný deň. Ani zlý, ani dobrý, ale za to pokojný. Využi to a navštív blízkych. Už dlho nepočuli o tebe a o tom, čo máš nové a ako sa ti darí. Poteší ich tvoja prítomnosť.

Ryby

Čaká ťa krásny deň v spoločnosti tvojej polovičky. Konečne si vynahradíte tie dni, kedy ste na seba nemali veľmi veľa času. Tak šup šup, uži si to, zaujímaj sa o neho a daj mu pocítiť, že ho máš rada.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy