žena píše

Je tu konečne piatok, na ktorý sa mnohé tak nesmierne tešíme. Niekto začne s plánovaním dovolenky, iné znamenie potrápia finančné ťažkosti zas zaklope na dvere láska. Horoskop však upozorňuje aj na dostatok pozornosti pri športe. Aký deň dnes čaká teba?

Horoskop na dnes

Baran

Dnes môžu niektoré začať plánovať letnú dovolenku, čo navodí aj príjemnú a radostnú náladu. Tvoj partner však môže byť tomuto rozhodnutiu menej naklonený, preto skúste nájsť spoločné riešenie. V prípade, že si single a plánuješ ju s najbližšou rodinou, nepôjde to tak ľahko ako si si predstavovala. Buď trpezlivá a nehnevaj sa zbytočne.

Býk

Blízkosť ľudí, ktorých máš rada ťa bude počas tohto dňa hriať pri srdci. Nezostávaj vo svojej ulite a využi tieto chvíle naplno. Dnešok však praje aj fyzickej a intelektuálnej zdatnosti a dá sa povedať, že ťa nemôžu zastaviť žiadne prekážky. Tvoja vnútorná spokojnosť pochádza z lásky k iným, preto si váž momenty s tými, ktorých máš najradšej.

Láska vo vzťahu
zdroj: Pexels/Денис Нагайцев

Blíženci

V dnešný piatok zistíš, že je veľmi jednoduché upadnúť do režimu obáv a negatívnych myšlienok. Pokiaľ sa chystáš športovať, dávaj si pozor na zaťaženie svalov a väzov. Horoskop zároveň upozorňuje, aby si opustila staré koľaje a pustila sa do nových vecí. Pokiaľ si si doposiaľ nesplnila dávnejšie sny, teraz je ten správny čas.

Rak

V tento deň budeš môcť nadviazať nové, vzrušujúce kontakty. Dvere máš v tomto smere otvorené a na obzore sú aj nové priateľstvá. Nezabúdaj myslieť viac na seba a svoju budúcnosť. Pokiaľ si vo vzťahu, očakávaj pohodu, optimizmus a dobrú atmosféru. Neváhaj si tieto chvíle užívať naplno, netrvajú navždy.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop