Unsplash/Sharon McCutcheon

Toto ťa čaká podľa predpovede anjelov tento týždeň od 7.12. do 13.12.2020.

Blíži sa koniec roka a vy chcete doma aj v práci toho stihnúť čo najviac. Pozor však na to, či sa to neodrazí na vašom zdraví. Tento týždeň budete obzvlášť citliví na problémy týkajúce sa hlavy. Aj keď máte pocit, že prepracovanosť sa vás netýka, buďte opatrní.

Telo nehlási problém pre nič za nič. Skúste nájsť spúšťač a urobiť pre seba dobré zmeny. Neskôr možno sami sebe poďakujete. Udržujte sa zdraví, aby ste mohli dobre reagovať na nové začiatky či pozitívne zmeny v práci. Ak ich prijmete s energiou a s chuťou sa pustíte do práce, bude sa vám aj ľahšie kráčať a dobrou náladou iste potešíte aj ľudí okolo seba.

V láske vás čaká príjemný týždeň – ak práve nie ste vo vzťahu, možno stretnete svoju osudovú lásku či spriaznenú dušu. Neprehliadnite človeka, s ktorým môžete vytvoriť vzácne a pekné priateľstvo. Mať v živote ľudí, ktorí sú na rovnakej vlne, je naozajstné požehnanie.

Tip na tento týždeň: samotný mesiac december je tak úžasne magický! Umocnite túto atmosféru sledovaním mesiaca a hviezd, oddýchnite si od bežných starostí a len tak sa zasnívajte ako kedysi…

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy