žena píše

Strelec

Drž sa ďalej od citlivých tém, akými sú napríklad náboženstvo alebo politika. Mohla by si sa zbytočne dostať do kontroverzných diskusií. Popoludnie bude priať tvojej vnútornej sile. Môžeš ostatným ukázať svoje limity bez toho, aby sa urazili alebo nahnevali. Tvoja schopnosť prinášať obetu pre tých, ktorí sú ti blízki ti umožní vytvoriť trvalé, citové väzby.

Kozorožec

Priprav sa na to, že dnešok ti môže priniesť finančné ťažkosti. Horoskop hovorí o tom, že sa môžeš rozhodovať aj o tom, ako rozdeliť nejaké peniaze či vysporiadať sa s dlhom. Prehodnocovať tak budeš niektoré aspekty tvojho života. Zostaň pokojná a trpezlivá, môžeš tak urobiť veľký krok späť. Pocítiť môžeš aj stratu energie.

Žena stráca trpezlivosť
zdroj: Unsplash/Ahtziri Lagarde

Vodnár

Dnes môžeš dostať nové správy od osoby, ktorú dobre poznáš. Nepôjde však o nič negatívne, práve naopak. Niektoré okolnosti ti môžu byť nápomocné a  uľahčia ti zároveň fungovanie na fronte priateľských vzťahov. Tvoju lásku však môže ohroziť nedorozumenie, preto ak pocítiš, že sa k nemu schyľuje, uisti sa, či to daná osoba istú vec správne pochopila.

Ryby

Dnešný piatok bude o tvojej práci a niektoré veci môžu byť v tomto smere brzdené tvojím nadriadeným. Buď si toho vedomá a vyhneš sa tak nepríjemným hádkam, ktoré by ti zbytočne ubrali na energii. Venuj pozornosť detailom a vyhneš sa tak problémom s účtami. Večer praje rozhovorom vo vzťahu, môže sa ti zdať, že ťa partner zanedbáva.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop