žena

Lev

Horoskop hovorí, že namiesto toho, aby si pripisovala dôležitosť každodenným neúspechom, vnášala do rodiny napätie z práce a plytvala energiou, skús sa viac usilovať o výsledky využitím pozitívnych vplyvov hviezd. Zameraj sa na tie, ktoré sú k tebe dnes priateľské. Ide o Slnko, Mesiac, Merkúr, Venušu a Jupiter. Opatrnosť sa vyžaduje pri pohybe, šoférovaní a športe.

Panna

V prípade, že ťa dnes čaká nejaký pohovor alebo pracovné stretnutie, nemala by si sa ho vzdávať zo strachu, že to nezvládneš. Nenechaj kameň na kameni, aby si si splnila svoje sny. Venuj trochu svojho času aj svojej vnútornej pohode. Nezabúdaj ani na kontakt s prírodou alebo sa venuj sama sebe. Meditácia a introspekcia ti pomôžu nájsť svoje pravé ja.

Pekná žena v prírode
zdroj: Unsplash/Jon Ly

Váhy

Dnes sa očakáva dobrá emocionálna spoluúčasť s pozoruhodným pozadím. Ak si single a hľadáš svoju polovičku, stretni sa s priateľom, ktorý je podobný tvojmu temperamentu. Pokiaľ máš do činenia s vytrvalým bývalým, ktorý ťa nenechá na pokoji, porozprávaj sa s ním a vyjasnite si veci raz a navždy. Čaká ťa aj materiálne šťastie.

Škorpión

Napriek kontrastom medzi Mesiacom, Marsom a Uránom, ktoré ťa vyzývajú k obozretnosti v konaní, je tu dobrá správa pre emocionálny sektor. S nejakým priateľom sa dá zažiť veľmi príjemná situácia. Sympatie, priateľstvo a morálne odmeny môžeš získať tiež s určitou ľahkosťou. Ak nosíš vo svojom srdci výčitky, toto je dobrý deň na urovnanie nezhôd a v prípade potreby aj na prehodnotenie svojich pozícií.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop