rande

Strelec

Horoskop hovorí, že tvoja kariéra a celkovo imidž na verejnosti sú v popredí. Je to tiež ideálny deň na začatie nového projektu, ktorý podporujú Merkúr a Venuša. Nastal čas, aby si objasnila svoje konanie pred kolegami a šéfom. V láske si užívaj pokojné chvíle, pretože si plná pozitívnej energie. Pozor si dávaj na dostatočný príjem tekutín.

Kozorožec

Milostný príbeh alebo vzťah, ktorý sa zdal byť ukončený, nájde znovuzrodenie. Zistíš, že oheň vášne stále horí, čo ti prinesie neuveriteľnú radosť. Nielen ty, ale aj tvoj partner si uvedomíte, že k sebe jednoducho patríte. Zelená svieti výletom, dobrodružstvám a nezabudnuteľným zážitkom. Neexistuje dôvod nedopriať si ich.

Nalíčená žena
zdroj: Unsplash/Brooke Cagle

Vodnár

Pokiaľ si si neistá nejakou úlohou v práci, neprezrádzaj to nikomu. Skús sa nad ňou poriadne zamyslieť a určite prídeš na to najlepšie riešenie. Niekto z tvojich kolegov by to mohol totižto zneužiť, a to si vyžaduje maximálnu pozornosť. Navyše, máš v sebe húževnatého ducha, ktorý smeruje k hmatateľným cieľom.

Ryby

Dobré hviezdy sa k tebe vracajú, aby rozžiarili tvoju astrálnu oblohu. Hovoria o dobrých príležitostiach ako v súkromnom, tak i v pracovnom živote. Nezabúdaj svetu ukázať svoju tvorivú povahu a preži tento letný deň šťastne. Večer s priateľmi alebo partnerom bude stáť za to, vymysli pre nich niečo špeciálne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop