žena a jar

Strelec

Pokiaľ patríš do kategórie čerstvo rozídených, mala by si sa konečne pohnúť vpred a vykročiť úplne novým smerom. Na tvojej strane budú čoskoro aj hviezdy, ktoré ti v tomto smere napomôžu. Nechaj sa viesť životom a užívaj si chvíle, ktoré ti život ponúka naplno. Začni už rovno dnes. Vyber sa na nejaké pokojné miesto, ideálnou voľbou je príroda.

Kozorožec

V prípade, že dôjde vo vzťahu k nejakej výmene názorov, mala by si ďalšiu diskusiu ponechať na inokedy. Dnes na to nie je vhodný čas. Vrátiť sa k nej môžeš vtedy, keď necháš svoje myšlienky vychladnúť. Potom sa problémové veci budú utriasať a ujasňovať omnoho lepšie. Nezabúdaj na pohyb, potrebuješ ho po zime ako soľ.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Vodnár

Ak si slobodná, môže sa ti vracať túžba opäť milovať. Nechaj sa ňou viesť a môže ti už túto jar do života priniesť niečo krásne, harmonické a výnimočné. Pokiaľ si v páre, je možné, že sa objavia nejaké finančné ťažkosti, ktoré však spoločnými silami zvládnete. Doprajte si oddych a relax vo dvojici, navštívte pokojné miesto, ktoré vám obom dodá kopec energie.

Ryby

Pokiaľ si single a navyše veľmi sklamaná láskou, nastáva čas, kedy začneš konať viac s rozvahou. Môžu sa  o to postarať správy, ktoré k tebe prichádzajú. Horoskop hovorí, že práve ony ti dodajú množstvo sily a ty začneš byť konečne sama sebou. Neprestávaj na sebe pracovať, tvoja snaha bude aj patrične odmenená.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop