Lev

Horoskop hovorí, že v tvojej duši sa nachádza poriadna dávka šťastia. Aj vďaka tomu ťa dnes čaká veľmi príjemný deň. Hviezdy ti ponúkajú dobré príležitosti na spojenie s ľuďmi vôkol teba. Týka sa to ako priateľov, tak i najbližšej rodiny. Navyše dokážeš akceptovať nielen vlastné chyby, ale aj tých druhých. O to viac energie medzi vami v tento deň prúdi.

Panna

Tento deň by si mala venovať viac pozornosť svojim financiám. Pozor dávaj predovšetkým na zbytočné míňanie. Predtým, ako sa budeš rozhodovať, na čo svoje peniaze použiť, skús si to ešte raz premyslieť. Popoludnie praje stretnutiam s blízkymi. Opomenúť netreba ani priateľov, obzvlášť tých, ktorých si už dlhšiu dobu nevidela. Tvoja prítomnosť ich poteší.

Dobré kamarátky
zdroj: Pexels/Elina Fairytale

Váhy

Mesiac v tvojom znamení je v dokonalej harmónii s Jupiterom. Spoločne ti prinášajú práve úspech vo viacerých odvetviach. V túto júnovú sobotu máš navyše vysokú silu zvádzania. Stretnutia alebo romantické rande ti umožnia objaviť množstvo nových, no o to krajších vecí. Odlož svoje záväzky aj povinnosti a užívaj si tento deň naplno. 

Škorpión

Mesiac sa dnes nachádza v tvojom dvanástom slnečnom dome. Zároveň ti radí, aby si sa na chvíľu zastavila a nazrela so svojho vnútra. Odpusť svojim nepriateľom a zabudni na všetky krivdy, ktoré si utrpela. Hviezdy hovoria o tom, že čoskoro dôjde k udalosti, ktorá ti prinesie viac radosti a zahojí rany z minulosti. Odpusť teda a budeš šťastná.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop