Horoskop

Strelec

Horoskop hovorí o tom, že môžeš byť zmätená. Spôsobuje to Mesiac, ktorý je v tomto prípade v opozícii. Čo je však dôležité, aby si sa z čohokoľvek, čo ťa trápi, čo najskôr zotavila. Dopraj si oddych a relax, nápomocnou ti môže byť aj meditácia.

Kozorožec

Ak ťa trápil nejaký problém, je možné, že sa ti ho podarí vyriešiť v priebehu dnešného dňa. Nápomocným ti v tomto smere môže byť niekto blízky. Rovnako, ak máš so svojimi blízkymi alebo priateľmi neujasnené niektoré záležitosti, teraz je ten správny čas na nápravu.

Vodnár

Dnešná sobota bude pre teba v istom smere nudná. Spôsobené to môže byť aj priamo tebou, pretože sa nevieš akosi rozhýbať. Situácia sa však bude zlepšovať a popoludnie ti prinesie o čosi viac energie. Horoskop radí, aby si si vyvetrala hlavu na čerstvom vzduchu, vyjdi si sama alebo s niekým blízkym hoc i len na prechádzku.

Ryby

Je možné, že vo vzťahoch a láske bude vládnuť akési nepohodlie. Ak máš problém s vyjadrovaním svojich pocitov, prekonaj sa a hovor o nich postupne viac a viac. Uvidíš sama, aké zázraky to dokáže robiť nielen s tebou, ale i s tvojím okolím. Nemáš čo stratiť, práve naopak.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop