Poznáš ten pocit, keď niečo povieš a absolútne nik to nepochopí? Nikto nevie, ako to myslíš a čo si tým chcela povedať.

Niektorým sa toto deje len zriedka, no istí ľudia majú väčšinu času svojho života pocit, že sú nepochopení. Možno je to ich zmysel pre humor, irónia alebo neschopnosť vyjadrovať svoje pocity. A astrológovia tvrdia, že isté znamenia sú nepochopené častejšie ako iné. Pravdepodobne je to ich spôsobom nastavenia mysle a celkovo vnímaním sveta, v ktorom žijú.

 

Rak

Rak je citlivé znamenie, no často veľmi nepredvídateľné a to hlavne, čo sa jeho citov týka. Človek nikdy nevie na čom je, pretože svoje nálady mení naozaj často. Na druhej strane však raci vedia pekne prečítať ľudí v miestnosti, a ak je to nevyhnutné, dokážu sa prispôsobiť, aby zapadli. Ak sa s rakom zblížiš, dokážeš časom predpokladať jeho správanie, a časom ho aj trocha pochopiť.

Škorpión

Škorpión je skvelým príkladom nepochopeného znamenia. Jeho život je zahalený rúškom tajomstva. Nikto tak úplne nevie, čo sa mu premáva hlavou a jemu to tak aj vyhovuje. Stráži si svoje súkromie a vlastne ani nechce, aby ho niekto pochopil. Ak sa však nájde človek, ktorý ho bude mať rád a prekope sa cez jeho „škrupinu“, škorpión si ho bude vážiť a milovať, a dovolí mu nakuknúť do jeho vnútra ešte hlbšie.

 

Kozorožec

Kozorožec sa nesnaží vždy zapadnúť a je často nepochopený svojím okolím, pretože funguje na úplne inej vlne ako oni. Aj napriek tomu sú jedným z najúprimnejších znamení zverokruhu. Milujú, ak sú veci poriadne zorganizované a všetko má svoje miesto. Nikdy sa však nebudú iným prispôsobovať, a to isté nebudú vyžadovať ani oni od druhých.

 

Vodnár

Vodnár vidí svet inak, ako všetci ostatní. Pravdepodobne ho nikdy nepochopíš, no on je s tým spokojný a stotožnený. Žije v zajtrajšku a v jeho hlave by si márne hľadala nejaké bežné myšlienky. Ich nápady sú unikátne a často aj prevratné. Kedže majú nezávislú dušu, nemajú potrebu niečo vysvetľovať. Jednoducho ich musíš brať presne takých (divných), aký sú.

Zdroj: bustle.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.