žena

Dnešná májová streda bude pre každého iná. Horoskop hovorí, že hviezdy budú k niekomu naklonené viac, k inému zasa menej. Zabúdať netreba ani na oddych, ktorý je v niektorých prípadoch vhodné spojiť s nejakou ľahkou pohybovou aktivitou. Aký deň čaká teba?

Horoskop na dnes

Baran

Horoskop hovorí, že v tento deň uspokojenie zmyslov nepozná prekážky. Bez akéhokoľvek brzdenia môžeš prejsť od túžob ku konkrétnym faktom a vychutnať si emocionálne potešenie. Je vnášané do popredia vplyvom Mesiaca. V túto májovú stredu môžeš žať to, čo si zasiala a týka sa to viacerých oblastí.

Býk

Dnešné astrálne disonancie sú navrhnuté tak, aby odhalili tvoje nedostatky ako majetníckosť, sebeckosť či túžbu byť neomylnou. Pokiaľ chceš odvrátiť tento tok nepriaznivých udalostí, máš dve možnosti. Zostaň pokojná a usiluj sa o zmierenie s danou situáciou alebo prijmi voľbu, ktorá môže byť proti tvojim zásadám. Neprikladaj váhu výsledku osudu.

Krása a zlozvyky
zdroj: Unsplash/Ivan Kazlouskij

Blíženci

Spoločenské vzťahy dnes môžeš vylepšiť nejakým výletom alebo stretnutím.  Spoločné projekty s priateľmi a túžba robiť niečo iné ako zvyčajne sa môžu ujať. Nie je vylúčené, že mnohé sa rozhodnú stráviť deň s priateľmi a príbuznými. V praxi sa spoliehaj aj na magický dotyk priateľstiev, ktorý ti hviezdy prinášajú.

Rak

Dnešok je perfektným dňom na jarné nákupy. Zameraj sa na svoje prioritné ciele a nepočúvaj ľudí, ktorí ti chcú za každú cenu odporučiť nákup, ktorý ti nevyhovuje. Výsledky tvojich rozhodnutí a túžob budú viac než brilantné. Táto streda je vhodným dňom na to, aby si si čo najlepšie nastavila čas na praktické záležitosti.

Pokračovane článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop