žena

Strelec

Dnes je ideálny deň na uvoľnenie zásob energie. Tvoja myseľ cíti nutkanie vzostúpiť, vedomosti sa stávajú rozsiahlejšími a koncepty sú čoraz viac konkrétnejšie. Zelená svieti aj relaxu a oddychu, ktorý môžeš pokojne spojiť prechádzkou v prírode alebo ľahkou športovou aktivitou. Vítané sú aj stretnutia s priateľmi.

Kozorožec

Horoskop hovorí, že dnešná májová streda je ideálnym časom na vytvorenie priestoru pre inšpiráciu a tiež na únik od všetkého, čoho je na teba veľa. Odlúčiť sa môžeš aj od minulosti, aby si sa mohla cítiť lepšie a znovuzrodenejšie. Vezmi si na túto svoju cestu jedinú batožinu, v ktorej máš uložené svoje skúsenosti.

Stres vo vzťahu
zdroj: Pexels/Dmitriy Ganin

Vodnár

Negatívne uhly tejto stredy odporúčajú pozornosť a kritický pohľad na tie sľuby, za ktorými sa skrývajú podvody. Niektoré z nich možno ani nechceš vidieť. Namiesto toho sa snaž o príjemné chvíle so svojou drahou polovičkou. Pokiaľ by si sa rozhodla hľadať potešenie inde, mohlo by ťa to dostať do problémov.

Ryby

Tvoj domov, ktorý súvisí s blahobytom, voľnočasovou a závislou prácou, je dnes obzvlášť narušený. Je to pre teba deň vhodný na určitú prevenciu a užitočný na ochranu tvojej formy. Kozmetické procedúry a zmeny imidžu by sa mali vykonávať s vedomím, že ti nechýba dobrý vkus. Inak by nemuseli dopadnúť najlepšie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop