Lev

Horoskop odporúča, aby si rozšírila svoj dosah a nenechala sa ovplyvniť obmedzeným pracovným a spoločenským prostredím, ktoré často navštevuješ. Sú tu aj možnosti nadviazať nové pracovné kontakty, spoznať zaujímavých ľudí a orientovať sa na projekty, ktoré prinesú dobré zárobky. Si mentálne pripravená konať. Múdrosť a inteligencia sú tvoje talizmany pre šťastie.

Panna

Harmónia vo vzťahoch s ľuďmi, ktorých miluješ, poskytuje veľmi sladké pozadie každodenného života. V oblasti vzťahového života cítiš potrebu osobitnej intimity. Vieš, ako dať väčší priestor citlivosti a erosu, ktorý v tebe vibruje. Očakávať môžeš aj dobré spojenie srdca a zmyslov. Črtajú sa aj nové a zaujímavé stretnutia.

Žena chce vedieť, ako veriť ľuďom
zdroj: Pexels/İlkin Efendiyev

Váhy

Nepriaznivý Mesiac nemôže urobiť nič, pokiaľ si optimistická a máš radosť zo života. Práve to oživuje tvoje srdce a myseľ. Významná pomoc od niektorých ľudí ti umožní dosiahnuť dobré výsledky aj v praktickom sektore. Aby si zostala na vrchole, nezastavuj sa pred ničím a nikým. Taktiež si dávaj pozor na to, aby si sa nenechala citovo vydierať.

Škorpión

Od dnešného dňa v tvojej mysli ožívajú dobré energie a prinútia ťa objaviť pozoruhodné impulzy. Pokiaľ je to možné, prijmi návrh na účasť nejakého kultúrneho podujatia, či už v súvislosti s prácou alebo s láskou. Hviezdy predpovedajú príjemnú okolnosť práve počas tejto udalosti. Pozor si dávaj na osobné veci a doklady.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop