žena v okuliaroch

Strelec

V láske by si mala byť práve dnes viac opatrnejšia. Môžeš byť unavená či podráždená a to by mohlo spôsobiť menšie nepríjemnosti alebo vyvolať hádku vo vzťahu. V práci, pokiaľ máš nejaké záväzky a termíny, snaž sa ich dodržať, nemuselo by sa to páčiť tvojmu nadriadenému. Nezabúdaj na pohyb, preto si ho dopraj spôsobom, ktorý máš najradšej.

Kozorožec

Pokiaľ sa dnes vyskytnú vo vzťahu nejaké výmeny názorov, bude potrebné im dostatočne čeliť. Zvládneš to, avšak určite si stoj za svojím názorom. Na pracovisku existujú nejaké prekážky, čo ti nepridá ani na tvojej celkovej nálade. Pokús a problémom čeliť a zároveň ich ihneď aj vyriešiť. Pozor si dávaj na pitný režim.

žena s telefónom
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Vodnár

Horoskop radí, aby si nepodceňovala nové stretnutia, môže sa totižto v tvojom živote objaviť niekto veľmi zaujímavý. V práci očakávaj nejaké správy aj napriek tomu, že máš pocit, akoby všetky úlohy stáli na jednom mieste. Potrápiť ťa môže jarná únava, preto, pokiaľ máš priestor na popoludňajší odpočinok, určite si ho dopraj.

Ryby

Vo svojom znamení máš dnes Mesiac a ten sa postará o veľmi príjemné pocity vo vzťahu. Pokiaľ máš dostatok času, určite si dopraj spoločné chvíle so svojím drahým. Na pracovnom poli sa budeš musieť niektorých úloh vzdať a pokračovať len v tých, ktoré sú pre teba zaujímavými. Nie je to nič zlé, práve naopak, je stále lepšie venovať sa niečomu naplno, ako len na polovicu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop