Partneri

Strelec

Horoskop hovorí, že dnes si budeš najviac užívať svoju nezávislosť. Hviezdy ti prajú, aby si si naplno užila aj tie najmenšie radosti života, ktoré inokedy považuješ za banalitu. Pokiaľ môžeš odísť z práce skôr, urob tak a užívaj si všetky krásne veci, ktoré k tebe v tento predposledný júnový piatok prichádzajú. Ak si single, priprav sa, že môžeš stretnúť niekoho skutočne zaujímavého.

Kozorožec

Aj v tento deň ti ponúkajú hviezdy svoju ochranu pred rôznymi prekážkami. Záleží len od teba, akým spôsobom ich silu využiješ. Tvoja zrelosť a silná intuícia ti umožnia urobiť rozhodnutia, ktoré nebudeš ľutovať. Pozor si však dávaj na osobu, ktorá by mohla zneužiť tvoju dobrotu. Nemusí ísť o osobné stretnutie, možné je to dokonca aj na diaľku. Venuj svoj čas radšej tým, ktorým môžeš naplno dôverovať.

Vášeň
zdroj: Unsplash/Niki Sanders

Vodnár

Dnes víťazí profesionálna sféra. Spoľahnúť sa môžeš aj na pomoc od ľudí, ktorí sú pre teba dôležití. Buď k nim však tolerantná a nájdi si dostatok času na to, aby ste spolu prežili krásny záver tohto pracovného týždňa. Ak si niekoho stretla len nedávno a vkladáš doňho svoju dôveru, nebudeš ľutovať. Tento človek sa stane dôležitou súčasťou tvojho života.

Ryby

Od tohto dňa až do konca júna nebudeš mať núdzu o príležitosti, vďaka ktorým môžeš uspieť vo svojej práci. Pokiaľ ide o oblasť vzťahov, čakajú ťa dnes jedinečné chvíle. Niektorú môže partner dokonca prekvapiť veľmi nečakaným spôsobom. Zelená svieti športu, pohybu, nakupovaniu a stretnutiam s tými, ktorí sú tvojmu srdcu najbližší.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop