žena pri strome

Lev

V túto decembrovú nedeľu nebude všetko jednoduché, nakoľko sa očakávajú chvíle emočnej nestability. Nepokoj môže nastať aj v oblasti lásky a citov. Pokús sa vnímať svoje pocity a udalosti, ktoré vznikajú ako signály, ktoré sa rozsvietia, keď niečo nefunguje. Pred tým, než začneš konať, sa zamysli, polož si vhodné otázky a dopraj odpovediam čas.

Panna

Hviezdy v tento deň zdôrazňujú spoločenský život, nových priateľov, kontakty či príbuzenské vzťahy. Očakávať môžeš správy od nejakého rodinného príslušníka, o ktorom si už dlho nepočula a rovnako ho ani nevidela. Dnes je deň, kedy sa tak môže udiať. Nepremeškaj túto príležitosť, ak je dotyčný tvojmu srdcu blízky.

Žena má krásne dlhé vlasy
zdroj: Unsplash/Anika Huizinga

Váhy

Energia, racionalita, stálosť či odhodlanie sú nástrojmi, ktoré ti sprístupnili  planéty tohto obdobia. Predovšetkým ide o Slnko a Mars. Práve tieto prostriedky ti pomôžu vysporiadať sa s rôznymi pracovných či súkromnými potrebami. Dokonca aj láska potrebuje určitú pevnosť a jasnosť, o čom si sa už v minulosti presvedčila aj ty sama.

Škorpión

Počas dnešnej nedele sa Venuša, Jupiter a Urán hádajú. Môžu byť príčinou zlej nálady alebo neočakávanej udalosti, ktorá destabilizuje dobrý priebeh tvojho aktuálneho obdobia. Neznáme, ktoré so sebou prináša nová činnosť alebo nové úlohy, ťa nedonútia prestať prijímať návrh človeka, ktorý v tebe vzbudzuje dôveru.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop