Vo vzťahu sú kľúčové rôzne veci. Niektorí si potrpia na dôvere, komunikácii, otvorenosti alebo aj na intimite. Väčšina žien však potrebuje cítiť partnerovu pozornosť, vtedy si pripadajú najviac milované a docenené.

Bohužiaľ, nie všetci muži to vedia. Najmä tieto 3 mužské znamenia, pretože svojej partnerke nikdy nevenujú (dostatočnú) pozornosť.

Lev

Čo by si od muža Leva čakala. Ten potrebuje, aby bola pozornosť zameraná na neho, nie aby ju on venoval niekomu, s kým je vo vzťahu. Jeho partnerka sa preto môže cítiť nemilovaná, nevypočutá a aj nepochopená. Muž Lev vidí len seba a často je sebecký.

Nikto pre neho nie je dosť dobrý natoľko, aby mu venoval 100 % svojho záujmu. Môže sa objaviť výnimka, kedy priateľke venuje deň či rovno víkend, no potom je bezohľadný a pracuje na svojich veciach.

Panna

Chlap v znamení Panny v pozornosti vôbec nevyniká. Lásku vyjadruje inak. Pokiaľ si s ním bola vo vzťahu, určite už vieš, čo máme na mysli. Tento muž dokáže svoju priateľku potešiť, no skoro nikdy jej nevenuje svoj čas a ani záujem, po ktorom túžiš.

Stará sa o to, aby ste boli spolu zabezpečení a nič ti nechýbalo. Svoju lásku vyjadruje skôr skutkami, než niečím, čo sa nedá uchopiť. Nemá problém s upratovaním alebo s pomáhaním pri domácich povinnostiach, no veľkú pozornosť od neho pri rozhovore nečakaj.

Strelec

O mužovi v znamení Strelca sa hovorí, že je večný „záletník“. Nepreferuje dlhodobé vzťahy, pretože má rád ženy na jednu noc. Keď si už ale nejaký vzťah začne, je celkom dobrý spoločník. Bohužiaľ, len do určitej miery.

Vo vzťahu nesľubuje vernosť, pretože sa rád pozerá po iných. Ani priateľke nevenuje toľko pozornosti, čo venuje neznámym fešandám v bare alebo na párty.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.