Pexels/Molly Champion

Posmešky, vtípky či uťahovanie z ich osoby. Nech ťa radšej ani nenapadne si z nich robiť srandu, lebo sa urazia a veľmi sa ich to dotkne. Reč je o citlivých znameniach zverokruhu, ktoré neznášajú, keď si z nich niekto robí srandu. Až príliš berú všetko vážne, čo sa týka ich osoby. Pretože majú pocit, že i keď to mal byť vtip, všetko, z čoho si dotyčná uťahovala, je pravda a nie sú dosť dobré.

Baran

Vášnivé znamenie zverokruhu, pri ktorom ak narazíš na hranicu jeho citlivosti, môže i vybuchnúť. Najmä, ak si robíš posmešky z neho a jeho osoby, či už z fyzickej stránky alebo povahovej črty. Na druhej strane, je veľmi odvážny a k ostatným preukazuje empatickosť. Nikdy by človeka nenechal v štichu. Pomôže všade, kde sa dá. Len jeho „achillova päta“ je, nemá rád srandu v podobe vtipov o ňom. To ale neznamená, že Baran je nudný. Má rád zábavu, len iného druhu.

Lev

Znamenie zverokruhu Lev miluje pozornosť. Čím teda úzko súvisí, že je niekedy až mimoriadne citlivý na to, kto čo hovorí na jeho osobu. Vtedy dokonca preukáže i svoju citlivú stránku. Je zahladený sebou a nevie rozoznať, čo je len „nevinný“ vtip, a čo je zas skutočná kritika. Totižto Lev potrebuje vyzerať a pôsobiť na ostatných čo najlepšie. Miluje pocit, keď ho ľudia obdivujú, nie sa z neho smejú.

Ryby

Znamenie Ryby sa považuje za veľmi mystické a tajomné, pretože v sebe skrýva množstvo emócií. Dalo by sa konštatovať, že oceán emócií. Ryby sú veľmi dobrosrdečné a dali by skutočne ostatným aj modré z neba, len si netreba z nich uťahovať, pretože si to môžu až príliš zobrať k srdcu. A trápenie je na svete. I keď to nedávajú často najavo, sú citlivé, aj čo sa týka ich osoby. Na druhej strane, ich dobrotu si treba skutočne vážiť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy