Žena má ruky okolo mužského krku

Strelec

Čaká ťa krásny deň v láske a pocitoch. Hviezdy sú naklonené emóciám, ktoré budú veľmi intenzívne. Či už budeš tráviť čas so svojou polovičkou, kamarátkou alebo blízkou rodinou, na každom mieste ich budeš zažívať týmto spôsobom. Takéto chvíle sú vzácne, preto si ich vychutnávaj plnými dúškami.

Kozorožec

Sobota bude pre teba v mnohom priaznivá, a to predovšetkým vo vzťahoch a priateľstvách. Zadané môžu zažiť vášnivé chvíle so svojím partnerom, nezadané zas vyraziť niekam do spoločnosti. Horoskop upozorňuje, aby si si dávala väčší pozor na sladké jedlá a nápoje.

Vodnár

Dopraj si niečo úplne nové a nezostávaj stáť na jednom mieste. Rodina je síce tou, na ktorú upriamuješ svoju pozornosť, no všetko má svoje hranice. Láska bude na pretrase, pretože je viac ako pravdepodobné, že sa v tvojom živote objavia nové známosti. Platí to dokonca aj u tých, ktoré sú vo vzťahu alebo v manželstve. Horoskop hovorí o akomsi pokušení.

Ryby

Môžeš sa cítiť o čosi viac unavená, a preto ti dnes pôjdu aj domáce práce ťažšie. Nie je hanbou venovať sa im s malými prestávkami. Ak by si však cítila, že ich máš viac, nechaj prácu prácou a choď sa vyvetrať na čerstvý vzduch. Večer si dopraj relaxačný kúpeľ, ocenia ho predovšetkým tvoje nohy.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop