Instagram/goodgirlisgone

Koniec týždňa sa nám pomaly blíži a aj v dnešný deň tu máme pre teba horoskop. Zisti, čo ťa v tento štvrtok čaká a neminie.

Baran

Ak čakáš, že ťa dnes postretne niečo zaujímavé, sklameme ťa. Deň pred piatkom bude pre teba iba klasický stereotyp a nuda. Nemusíš byť však smutná, aj takýto ti občas dobre padne. Dopraj si leňošenie pri obľúbenom seriáli s maskou na tvári.

Býk

Ak máš pocit, že si v poslednom období mala priveľa stresu, dnešok bude pre teba ďalšou skúškou. Priprav si nervy, opäť ich budeš potrebovať. No ak tentoraz druhému ustúpiš, veľmi rýchlo zabudneš na to, že sa nejaký problém objavil.

Blíženci

Tvoje zdravie je prvoradé, na to nikdy nezabúdaj. Ak máš pocit, že na teba niečo lezie, radšej už dnes zruš víkendové plány a dopraj si relax v podobe teplej deky, čaju a kúpeľa s eukalyptovou soľou. Počas ďalšieho týždňa budeš vďačná, že si to nenechala zájsť ďaleko hneď na začiatku.

Rak

Kto povedal, že romantika počas týždňa nie je ono? Počas víkendov máš s partnerom vždy veľa plánov a tak je dnes ideálny čas na to, aby ste si užili chvíľu pre seba, nech nemá pocit, že ho zanedbávaš. Kým však príde večer, čaká ťa trocha dusnej atmosféry aj v práci. Nenechaj si ňou však pokaziť súkromný život.

Lev

Dnes budeš mať práce vyše hlavy. Zdá sa, že ku koncu týždňa sa všetko nakopí – nie len v práci, ale aj doma, kde budeš mať pocit, že nevieš, do čoho sa skôr pustiť. Udrž si však pokoj a všetko si naplánuj. Pôjde ti to rýchlejšie a ľahšie. Hlavne sa zameraj na priority.

Panna

Kým sa všetci tešia z toho, že máme vonku pekné počasie, na teba prichádza jesenná únava. Zrazu sa ti nič nechce a energia je na bode mrazu. Nemusíš sa však preto cítiť zle či menejcenne, je to úplne normálne. Počúvaj svoje telo a hlavu.

Váhy

Tak sa zdá, že ty si dnes jedna z tých šťastnejších. Máš pred sebou veľmi pohodový deň, počas ktorého stihneš splniť všetky svoje plány a vďaka tomu si užiješ oveľa pohodovejší prichádzajúci piatok a víkend. Ak ťa niekto poprosí o pomoc, neváhaj.

Škorpión

Vo vzduchu cítiť hádku s členom tvojej rodiny, s ktorým máš už dlhšie napäté vzťahy. Aj keď ste príbuzní, neznamená to, že sa vo všetkom zhodnete, no všetko sa dá vyriešiť k dobru oboch strán. Mysli na to, že aj keď si rodinu nevyberáš, bude tu vždy pre teba.

Strelec

Či už budeš dnes v škole alebo v práci, počas dňa sa nemáš na čo tešiť. Všetko sa to ale zmení večer, keď zistíš, že ťa čaká milé a veľmi romantické prekvapenie od partnera. Zrejme vytušil, že je to to, čo ti teraz vyčaruje úsmev na tvári. Váž si to.

Kozorožec

Ak veríš na „deň blbec“, potom si takto pomenuješ zrejme dnešok. Čoho sa chytíš, to pokazíš a nie len ty. Budeš mať pocit, že sa ti všetko sype na hlavu, no najlepšie urobíš, ak zatneš zuby a nenecháš sa ničím rozhodiť. Pamätaj, že všetko je len dočasné.

Vodnár

Čakaj niečo, čo ťa poriadne prekvapí. Práve dnes sa ti zrejme ozve človek, na ktorého si nedávno myslela, no kontakt medzi vami bol za posledné obdobie nulový. Oprášiť staré priateľstvá nie je nikdy na škodu, tak sa viac nevyhováraj, že nemáš čas.

Ryby

Tvoja duša sa už dlhšie cíti byť nenaplnená a nič jej nepomôže viac, ako nejaký kreatívny ventil. Určite máš aj ty záľubu, pri ktorej vypneš hlavu a tak je ideálny deň na to, aby si ju oprášila. Počas dňa si ale dávaj pozor na jazyk, tvoja uštipačná poznámka môže niekoho naozaj raniť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy