žena s telefónom

Tento týždeň nám ubieha akosi rýchlo a dnes máme pred sebou štvrtok. Pre niektoré môže byť únavným, no horoskop odporúča viacerým pohyb a pobyt na jarnom vzduchu. Čo ťa dnes však čaká v práci alebo vo vzťahu?

Horoskop na dnes

Baran

Vďaka pozitívnemu Mesiacu prichádzajú predovšetkým pre nezadané príležitosti v láske. Tie, ktoré sú vo vzťahu čaká príjemné popoludnie alebo večer vo dvojici. Dobré vyhliadky sú aj v pracovnej oblasti, avšak dávaj pozor, aby si k zmenám a úlohám pristupovala opatrne. Pokiaľ ti čas dovoľuje, dopraj si krátku prechádzku na čerstvom vzduchu.

Býk

Dnešok je dôležitým dňom v láske, ktorý môže priniesť pozitívnu správu alebo odpoveď. Na pracovisku očakávaj náhle zmeny. Horoskop upozorňuje, aby si bola opatrná v právnych sporoch. Počasie je dnes veľmi príjemné, využi ho na pohyb alebo obľúbený šport. Aj týmto spôsobom si môžeš oddýchnuť a utriediť si myšlienky.

žena sa prechádza
zdroj: Pexels/ksenia-kartasheva

Blíženci

Mesiac je v opozícii voči tvojmu znameniu a to by mohlo spôsobiť problémy vo vzťahu. Pokiaľ riešiš s partnerom nejaký problém, nemusí to ísť vôbec ľahko a podľa tvojich predstáv. V práci je možné, že sa budeš zaoberať nejakými finančnými ťažkosťami. Večer budeš potrebovať oddych a relax. Dobrá vaňa s bylinným kúpeľom pomôže tvojmu telu i duši.

Rak

V prípade, že si otvorená novej láske alebo známosti, je to veľmi fajn, avšak nezabúdaj, že isté kroky musíš podniknúť aj ty. Neočakávaj, že sa o všetko postará druhá strana. V práci môžeš svoju energiu vložiť do nového projektu, čím si zároveň aj pomôžeš. Zaženieš nudu alebo stereotyp a posunieš sa v osobnom raste aj ty sama.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop