Znamenia zverokruhu

Hádky nie sú prijemnou záležitosťou a každý z nás ich chce čo najskôr ukončiť. Ako na jednotlivé znamenia zverokruhu počas konfliktu? Na každú skupinu znamení funguje niečo iné a tieto tipy ti ich pomôžu upokojiť a zároveň sa s nimi aj udobriť. To vo vzťahu uvíta naozaj každý.

Zemské znamenia

Býk, Panna a Kozorožec si väčšinou počas konfliktov zachovávajú pokoj a rovnováhu. Keď do nich však budeš stále rýpať, môžu vybuchnúť a povedať ti všetko, čo si o tebe myslia. Keď na to príde, radšej im neskáč do reči a pokojne si ich vypočuj. Už len fakt, že budú vidieť záujem z tvojej strany o to, čo hovoria, im pomôže upokojiť sa.

Je veľmi dôležité, aby si ich po hádke nechala aspoň chvíľku osamote. Možno sa budeš čudovať, že ihneď po konflikte si tieto znamenia pôjdu robiť svoje každodenné činnosti, ako keby sa nič nestalo. Ale práve toto im pomôže upokojiť sa, preto by si im nemala stáť v ceste. Nie je im to ukradnuté, len potrebujú chvíľku pre seba.

Hádka
zdroj: Pexels/MART PRODUCTION

Vodné znamenia

Rak, Škorpión a Ryby počas hádok často plaču. A to nielen ženy, ale aj muži. Tieto znamenia sú veľmi citlivé a všetko príliš prežívajú, preto je to pre nich úplne normálne a aj ty by si to mala pochopiť a prijať.

Pokiaľ sa s nimi chceš po konflikte udobriť, najlepší je fyzický kontakt ako pohladenie alebo objatie. Táto skupina znamení taktiež miluje počuť pekné slová, ako veľmi ich ľúbiš, takže ani toto by si v žiadnom prípade nemala vynechať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy